Facebook Pixel

Мільйон на школу операторів БпЛА від «Повернись живим»: Kiss My Apps донатить в обороноздатність країни

Благодійна організація «Повернись живим» спільно з ПриватБанком запустили новий проєкт, метою якого є створення школи підготовки операторів безпілотних літальних апаратів (БПЛА) під назвою «Ятаган». Ця ініціатива спрямована на зміцнення обороноздатності України шляхом підготовки фахівців, які відіграють ключову роль у сучасних військових операціях.

Стартап-студія Kiss My Apps, частина Netpeak Group, приєдналася до українських компаній, підтримавши проєкт донатом у розмірі 1 000 000 гривень на створення школи «Ятаган».

Quote«Ми адаптуємося до поточних часів та інвестуємо у стратегічно значущі напрямки. Цей підхід лежить в основі розвитку нашого бізнесу та підтримки проєктів щодо зміцнення обороноздатності країни. Сили оборони забезпечують наше життя та роботу, і ми активно підтримуємо їхні зусилля. Наш внесок у школу «Ятаган» є логічним продовженням співпраці з фондом «Повернись живим». Ми раді об'єднатися з іншими українськими компаніями у цій справі», — зазначив Дмитро Лола, Co-founder & CEO Kiss My Apps.

Компанія Kiss My Apps відзначила свої другі роковини, продемонструвавши значне зростання: доходи збільшилися в 15 разів, команда зросла втричі, до понад 100 співробітників. Їх понад 30 продуктів сумарно налічують понад 40 мільйонів користувачів.

Школа «Ятаган», включена до структури Сухопутних військ ЗСУ, надасть військовим сучасні знання та навички. Кошти будуть спрямовані на створення модульних навчальних класів, трас для польотів, майстерень з ремонту БПЛА, а також на придбання тренувальних бортів та симуляторів.


Подякувати 🎉