Facebook Pixel

У Кривому Розі зробили міський транспорт повністю безоплатним для городян уперше в Україні

Жителі Кривого Рогу отримали можливість користуватися міським транспортом на безоплатній основі з 1 травня. Зокрема, можна буде їздити в трамваях, тролейбусах, комунальних автобусах і швидкісному трамваї, не сплачуючи за проїзд.

Відповідний дозвіл видав Антимонопольний комітет України, повідомляє 0564.

«Наші фахівці пройшли всі регуляторні процедури в найкоротші строки й домоглися позитивного висновку Антимонопольного комітету України. Уже з 1 травня всі зареєстровані жителі Кривого Рогу з «Карткою криворіжця» можуть користуватися комунальним громадським транспортом безоплатно», — прокоментував мер Костянтин Павлов.

Telegram Logo

Щоб скористатися правом на безоплатний проїзд, потрібно стати власником «Картки криворіжця». Перша видача такої картки є безплатною.

Для пільгових категорій населення до 1 вересня діятиме перехідний період. Упродовж цього часу пільговики можуть пред'являти кондуктору відповідний документ. Але з початку вересня їздити в комунальному транспорті безоплатно можна буде винятково з «Карткою криворіжця».

Контекст. «Картка криворіжця» є багатофункціональною. З її допомогою можна контролювати час перебування дітей у школі. Незабаром через мобільний застосунок власники карти зможуть:

  • отримувати знижки й робити онлайн-замовлення ліків у комунальних аптеках Кривого Рогу;
  • швидко оформити компенсацію з міського бюджету на оплату житлово-комунальних послуг;
  • безготівково оплачувати харчування школярів;
  • користуватися розкладом руху транспорту в реальному часі.

Картку можна оформити на сайті Центру електронних платежів або проконсультуватися щодо можливості її отримання за телефонами: (0800) 21-32-55, (0564) 62-04-22.

Коментарі

Всі новини