Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Новий глава «Укрзалізниці» пообіцяв кадрові перестановки в компанії

Іван Юрик. Фото: «Укрзалізниця»

Іван Юрик. Фото: «Укрзалізниця»

Тимчасовий виконувач обов'язків голови правління «Укрзалізниці» Іван Юрик планує пропонувати компанії нові кадрові рішення, заручившись підтримкою наглядової ради та акціонера.

Про це він заявив в інтерв'ю виданню liga.net.

Quote«Я налаштований на якісне оновлення компанії. Щоб забезпечити результат, нам потрібна амбітна команда», — заявив він.

Юрик також розповів, що підтримує стосунки з ексголовою правління компанії Євгеном Кравцовим, однак професійні теми щодо «Укрзалізниці» він обговорює тільки з командою, яка працює зараз.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Він також додав, що цінує досвід, який пройшов разом з Кравцовим у 2019 році.

Контекст. Наглядова рада «Укрзалізниці» 14 квітня ухвалила два важливі рішення щодо тимчасово виконувача обов'язків голови правління компанії Желько Марчека. Своїм рішенням орган відсторонив його від управління та рекомендував Кабміну звільнити із займаної посади. Марчек керував компанією лише два місяці.

Наступного дня уряд звільнив Марчека із займаної посади.

Профспілкова організація «Спілка залізничників України» клопотала перед президентом Володимиром Зеленським та прем'єр-міністром Денисом Шмигалем про розірвання договору з Марчеком нібито через порушення ним трудового законодавства. Керівника УЗ звинуватили в узгодженні вказівок про режим простою та у зупиненні гарантованих виплат залізничникам. Офіс президента пообіцяв разом з Кабміном розібратися в ситуації.

Пізніше в інтерв'ю виданню «Радіо Свобода» міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що Марчек «не виправдав надій». Криклій звинуватив керівника УЗ у провалі продажу непрофільних активів компанії, затягуванні термінів реструктуризації деяких боргів та відсутності оптимізації роботи компанії.

Сам Марчек вважає, що Криклія дезінформували щодо реального стану справ у компанії. За його словами, ситуацію з продажем непрофільних активів «Укрзалізницею» вже вирішено, а він очікує на подальші кроки з боку міністерства. Інші звинувачення Марчек також спростував.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини