Локдаун і вакцина: ТСН злила частину нового інтерв'ю Зеленського

Локдаун і вакцина проти коронавірусу — інтерв'ю Зеленського. Фото: Офіс президента

Локдаун і вакцина проти коронавірусу — інтерв'ю Зеленського. Фото: Офіс президента

Програма «ТСН» опублікувала на своєму сайті частину нового інтерв'ю президента Володимира Зеленського, яке він дав чотирьом телеканалам.

Згідно з ним, уряд не планує посилення карантинних обмежень, навіть попри те, що щоденна кількість хворих на коронавірус зросла до 6-7 тис. Крім того, в Україні може з'явитися вітчизняна вакцина проти COVID-19.

Telegram Logo

За словами глави держави, локдаун може призвести до повного зупинення української економіки. Водночас уряд докладає максимум зусиль для забезпечення лікарень додатковим медичним обладнанням, розв'язання питань медичного забезпечення та кількості лікарів.

Президент також анонсував виробництво української вакцини проти коронавірусу. Виявилося, що її розробленням займалися пів року, і зараз вона проходить тестування. Однак Україна придбає ту вакцину, яка з'явиться раніше.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

«Ми не можемо говорити про все, бо мають пройти клінічні дослідження, і це правда, не маємо права. Вона, скажу правду, унікальна. Це не пафос і не популізм. Вона унікальна, бо не така, як інші. У нас є матеріали, що дослідження велися, але не на людях, утім, велися».

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

Президент України

Контекст. Нещодавно вітчизняні вчені представили українську вакцину проти коронавірусу, яка може боротися з новими різновидами коронавірусу.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини