Facebook Pixel

Оновлений Helsi+ зможе читати аналізи

Оновлений Helsi+ зможе читати аналізи

Оновлений Helsi+ зможе читати аналізи

Тепер українці зможуть швидко розібратися з результатами аналізів. Їм допоможе нове рішення від Helsi на основі штучного інтелекту.

Сервіс може допомогти проаналізувати висновки лабораторій. Він не ставитиме діагнозів, але надаватиме інформацію про ймовірні ризики для здоров’я і рекомендації, до якого фахівця можна звернутися. Також будуть доступні поради про здоровий спосіб життя. Йдеться про фізичну активність, режим дня, харчування та корисні звички.

Скористатися новим сервісом зможуть всі юзери мобільного застосунку Helsi, які дозволили аналізувати свої дані. У ньому з’явиться функція Helsi+. Щоб отримати інформацію, необхідно завантажити результати аналізів у застосунок у PDF форматі, й система розпочне їх вивчення.

Helsi+ зможе коректно дослідити виключно аналізи самого користувача, адже бере дані з його профілю: вік та стать. Тому якісно розшифрувати аналізи, приміром, дитини чи батьків поки неможливо.

Нова функція має низку переваг як для медиків, так і для пацієнтів. Водночас лікарі попереджають — застосунок не може замінити консультацію спеціаліста.

Quote«Завдяки застосунку люди будуть розуміти, що з організмом щось не так, тому треба допомога спеціаліста. Важливо, що алгоритми не залякують пацієнта, адже в інтернеті можна натрапити на різні діагнози. Додаток просто каже, що є відхилення від норми, існує ризик певного захворювання. Але це не діагноз, не треба панікувати, писати заповіт чи займатися самолікуванням. Треба просто прийти на консультацію», — вважає сімейний лікар Дмитро Пемпко.

Нині для розшифровки доступні аналізи трьох найбільших мереж лабораторій: «Сінево», «Діла» та «Ескулаб». Helsi+ може дослідити тільки загальні аналізи крові та сечі — це перший найпоширеніший запит для визначення стану здоров'я пацієнта. Зараз послуга розшифровки безкоштовна.

Подякувати 🎉