Facebook Pixel

Постачальник Бундесверу випускатиме зброю під радянські патрони

Постачальник Бундесверу випускатиме зброю під радянські патрони

Постачальник Бундесверу випускатиме зброю під радянські патрони

Німецька збройова компанія Heckler & Koch (H&K) планує розширити свій асортимент продукції, включивши в нього автомати та кулемети під патрони Калашникова та інші калібри колишнього Варшавського договору. Про це пише Welt.

Наразі українські військові стикаються з дилемою змішаною зброї.

Quote«Використовується практично все, що можна використовувати для ведення бою — від старих автоматів країн Варшавського договору до найсучасніших штурмових і високоточних гвинтівок із Заходу», — пояснив експерт зі зброї H&K Марк Рот.

Нещодавно H&K оголосила, що майже весь асортимент традиційної німецької компанії зараз використовується в Україні завдяки поставкам із ФРН та інших країн НАТО. Наприклад, H&K поставив пістолети SFP9 і кулемети MG5 за погодженням з федеральним урядом.

Щоб розширити свій бізнес на додаток до принципово узгодженого мегазамовлення на нову штурмову гвинтівку Бундесверу G95, H&K також хоче розширити свій асортимент гвинтівок, включивши східні калібри в середньо- та довгостроковій перспективі. Штурмова гвинтівка H&K моделі HK132E вже розроблена в калібрі Калашникова 7,62х39 мм.

Sturmgewehr HK132 у радянському калібрі 7,62х39

Sturmgewehr HK132 у радянському калібрі 7,62х39

Речник H&K послався на досвід роботи українського спецназу. Вони показали важливість калібрів з колишнього Варшавського договору.

Quote«Є відповідні потреби, тому концептуальні дослідження вже розпочато. Є проєкти розвитку, але виробництва поки немає. Проте принциповий пріоритет у розробці має зброя в калібрах НАТО», — сказав речник H&K.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉