Facebook Pixel

Грошова допомога: як можна зареєструватися на виплату 4500 грн

Благодійний фонд «Дукат» (Cash For Refugees) закликає до евакуації із зон підвищеної небезпеки та починає реалізацію першої програми грошової допомоги в Куп’янському районі (Харківська область) для жителів Петропавлівської ОТГ.

Хто може отримати допомогу Cash For Refugees

БФ «Дукат» (Cash For Refugees) приймає заявки на одержання єдиноразової грошової допомоги родинам із населених пунктів Петропавлівської ОТГ Харківської області (Петропавлівка, Берестове, Затишне, Іванівка, Кислівка, Котлярівка, Крохмальне, Кучерівка, Миколаївка, Нова Тарасівка, Орлянка, Піщане, Синьківка, Степова Новоселівка, Табаївка, Ягідне) з метою забезпечення життєдіяльності населення із зон підвищеної небезпеки в особливий період.

Допомога надається родинам, які одночасно відповідають 3 критеріям:

• мешканці перелічених вище населених пунктів або ВПО, зареєстровані на їх території;

• в складі родини є дитина 13 років і молодше або людина 65 років і старше;

• родина раніше не отримувала грошову допомогу від БФ «Дукат» (Cash For Refugees).

Розмір допомоги Cash For Refugees

Сума базової фінансової допомоги на родину становить близько 4500 грн. Розмір допомоги може бути збільшений для окремих категорій родин за пред’явлення відповідних документів.

Кошти надійдуть на банківську картку або IBAN упродовж 1 місяця з моменту проходження особистої реєстрації у представників фонду.

Як отримати допомогу Cash For Refugees

Для попередньої реєстрації на отримання грошової допомоги необхідно зареєструватися за посиланням.

Особиста реєстрація відбудеться в м. Харків або м. Ірпінь (на вибір). Інформація про місце і час особистої реєстрації надійде в смс-повідомленні за декілька днів до її проведення.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉