Facebook Pixel

Google купує офіс у Лондоні за $1 млрд

Google купує офіс у Лондоні за $1 млрд. Фото: Google

Google купує офіс у Лондоні за $1 млрд. Фото: Google

Цифровий гігант Google, що належить Alphabet Inc. має намір купити офісну будівлю в Лондоні за $1 млрд,. продовжуючи вірити в життєву важливість такого виду організації праці для своїх працівників.

Купівля Central Saint Giles побудована в 2010 році і розташована в центрі міста, поблизу Британського музею, повідомляє The Guardian.

«Покупка, що здійснюється, символізує нашу впевненість в офісі як у місці для міжособистісного співробітництва», — заявив віце-президент компанії у Великобританії та Ірландії Ронан Харріс.

Telegram Logo

Фасад будівлі пофарбований у червоний, зелений, оранжевий та жовтий колір площею 38 тис. кв. м офісних приміщень. Також включає понад 100 житлових квартир ресторани та кафе на першому поверсі.

Google планує провести реновацію будівлі та організувати робочий простір на свіжому повітрі.

Крім того, компанія повідомила про будівництво нового офісу у столиці Великобританії, неподалік залізничного вокзалу Кінгс-Крос.

Скляна будівля буде висотою 330 метрів, що більше, ніж 310-метровий хмарочос «Уламок».

Очікується, що основні будівельні роботи будуть завершені цього року і після завершення воно матиме 11 поверхів. Воно включатиме 25-метровий басейн, критий баскетбольний майданчик та масажні кабінети, а також сад на даху.

Минулого року глава Alphabet Сундар Пічаі заявив, що Google адаптує гібридний режим роботи, при якому співробітники будуть перебувати в офісі 3 дні на тиждень.

У британському підрозділі Google працює понад 6,4 тис. працівників. Сукупна місткість нових офісних комплексів компанії у Лондоні складатиме 10 тис. осіб.

Коментарі

Всі новини