Facebook Pixel

Глава BioNTech заявив про скасування до осені коронавірусних обмежень в Європі і США

Угур Шахін

Угур Шахін

Генеральний директор німецької біоінжінірінговой компанії BioNTech Угур Шахін вважає, що Європа і США повністю зможуть відмовитися від коронавірусних обмежень до кінця літа. BioNTech в партнерстві з Pfizer створила одну з перших вакцин від COVID-19.

«У багатьох європейських країнах і США ми, ймовірно, не будемо потребувати обмеження до кінця літа. Будуть спалахи, але це буде фоновий шум. Будуть мутації, але вони нас не налякають», — сказав Шахін, повідомила Deutsche Welle.

Шахін заснував BioNTech разом зі своєю дружиною Озлем Тюречі (вони вихідці з Туреччини). Подружжя були нагороджені орденами «Німецький лицарський командорський хрест» за внесок в боротьбу з вірусом.

Telegram Logo

Він дав свої коментарі в той час, коли лідери ЄС зазнають критики за відносно повільну кампанію вакцинації, в порівнянні з США, Великої Британією і Ізраїлем.

Він додав, що проблеми з вакцинацією в Європі тимчасові, і 70% німців повинні бути вакциновані до кінця вересня. Станом на 20 березня майже 9% населення Німеччини отримали хоча б одне щеплення, а в Великій Британії серед дорослих таких вже 50%.

Контекст. Європейські країни вирішили відновити вакцинацію препаратом AstraZeneca. Причиною стало рішення Європейського агентства з лікарських засобів про безпеку вакцини. Серед країн, які вже заявили про продовження вакцинації, — Німеччина, Франція, Італія, Іспанія, Португалія, Нідерланди, Латвія, Литва, Болгарія і Кіпр.

Верховна Рада звільнила виробників вакцин проти коронавірусу від відповідальності за негативні наслідки вакцинації. Такий закон необхідний для отримання безкоштовної вакцини в рамках COVAX.

Коментарі

Всі новини