Facebook Pixel

Гід по Level Up Ukraine 2020: Три дискусії, які необхідно відвідати

Графіка: Level Up

Графіка: Level Up

21 лютого в КВЦ «Парковий» відбудеться форум Level Up Ukraine 2020, який вже в четвертий раз збере підприємців, представників влади та бізнес-асоціацій для побудови стійкої моделі взаємодії на принципах "win-win". The Page розповідає про три дискусії Форуму, які слід відвідати.

  • Взаємодія: принципи створення більшого

Стійке економічне зростання, підвищення доступності соціальних благ, зростання рівня і якості життя неможливі без мобілізації ресурсів на основі активної взаємодії бізнесу, влади і суспільства. Ефективно функціонує модель взаємодії, яка є інструментом зближення різних громадських інтересів, здатна створити суспільство знань та конкурентоспроможну економіку, засновану на наукових підходах і високих технологіях, завдяки чому можна реалізовувати національні інтереси в умовах глобалізації.

Telegram Logo

На сьогоднішньому етапі історичного розвитку модель взаємодії бізнесу, влади і суспільства в Україні знаходиться на первинному етапі свого становлення. Зокрема, в належній мірі не реалізовуються можливості державно-приватного партнерства, яке в найбільш розвинених країнах світу є одним з ключових драйверів економічного зростання. Високим залишається рівень недовіри між бізнесом і владою, попри те, що в останні роки держава стала активніше прислухатися до побажань комерційного сектора.

QuoteВ ході панельного обговорення «Взаємодія: принципи створення більшого» на форумі Level Up Ukraine 2020 спікери обговорять, як створити стійкі зв'язки для взаємодії бізнесу, влади і суспільства на принципах "win-win".

Спікерами панелі будуть: співавтор і організатор форуму Level UP Ukraine, президент Асоціації платників податків України Григол Катамадзе, президент Європейської асоціації платників податків Рольф Барон фон Хохенхау, глава правління Мережі Глобального договору ООН в Україні Тетяна Сахарук, засновник CEO Club Ukraine Сергій Гайдайчук, виконавчий директор Aspen Institute Kyiv Юлія Тичковська, президент Українського Союзу Промисловців і Підприємців Анатолій Кінах, член наглядової ради Української ради бізнесу Софія Арасланова, засновник і президент ГО «Асоціація власників сімейних компаній України» (FBN Ukraine) Владислав Бурда, голова Ради Федерації роботодавців України Дмитро Олійник.

Модераторами панелі стануть співавтор і організатор форуму Level UP Ukraine, Founder і CEO UNA // PARTNERS, віце-президент Асоціації Платників податків України Наталія Ульянова та доктор філософії, фахівець з світових проблем, фасилітатор, співзасновник, президент і навчальний директор Інституту Глибинної Демократії Макс Шупбах.

  • Інвестиції в інфраструктуру. Питання розвитку концесії та приватизації

17 жовтня 2019 року президентом України Володимиром Зеленським був підписаний закон «Про концесії» № 155-ІХ, який був прийнятий парламентом 3 жовтня 257 голосами народних депутатів.

Мета закону — удосконалення правового регулювання концесійної діяльності, що забезпечить можливість ефективного залучення вітчизняних та іноземних інвестицій в економіку України, а також сприяння розвитку інфраструктури.

Законодавчі зміни дозволять залучити стратегічних інвесторів в такі об'єкти інфраструктури, як морські порти, залізниця, автомобільні магістралі. Українська інфраструктура потребує масштабних фінансових вливань, які можуть забезпечити приватні інвестори.

QuoteПро інвестиції, концесії та переваги цього механізму і можливості реалізації інфраструктурних проектів на основі державно-приватного партнерства будуть говорити на форумі Level Up Ukraine в рамках круглого столу «Інвестиції в інфраструктуру. Питання розвитку концесії та приватизації».

Брати участь в дискусії будуть: голова Фонду державного майна України Дмитро Сенниченко, керівник регіонального офісу IFC в Україні, Білорусі та Молдові, член Групи Світового банку Джейсон Пелмар, директор департаменту залучення інвестицій Міністерства економіки та торгівлі України Ірина Новікова, партнер компанії Risoil S.A. Шота Хаджішвілі, CEO авікомпанії «Міжнародні авіалінії України» Євген Дихне, голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв, заступник директора Європейського банку реконструкції і розвитку в Україні Марк Магалецький, засновник інноваційного startup REAL MATRIX Олексій Немерюк.

  • Земельне питання: який механізм має запрацювати в Україні, щоб реформа спрацювала?

У листопаді 2019 року Верховна Рада України прийняла в першому читанні законопроект №2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення», згідно з яким перехід до моделі вільної купівлі-продажу землі сільськогосподарського призначення має відбутися з 1 жовтня 2020 року. Законопроект підготовлений до другого читання та найближчим часом може бути винесений на голосування в зал Верховної Ради.

Всередині влади, в експертному середовищі, в суспільстві в цілому тривають дискусії щодо моделі земельної реформи та обмежень, які необхідно внести в законодавство для того, щоб запуск земельного ринку дозволив забезпечити зростання економіки в інтересах усіх сегментів суспільства та не йшов врозріз з національними інтересами. Дискусійним питанням залишається допуск іноземного капіталу до земельного ринку і необхідність проведення всеукраїнського референдуму з цього питання.

QuoteВ ході форуму Level Up Ukraine 2020 відбудеться круглий стіл на тему «Земельне питання: який механізм має запрацювати в Україні, щоб реформа спрацювала?», На якому учасники обговорять найбільш гострі проблеми, які турбують суспільство в зв'язку з земельною реформою.

Учасниками круглого столу стануть: радник Прем'єр-міністра з питань аграрної політики та земельних відносин Олексій Мушак, член Правління НБУ Яків Смолій, екс-заступник Міністра аграрної політики та продовольства Андрій Дикун, член і голова комітету Асоціації фермерів і приватних землевласників України Іван Слободяник, директор з корпоративного бізнесу «Альфа-Банк» Олексій Ступак і представники профільного комітету ВР з питань аграрної політики та земельних відносин.

21 лютого decision maker'и зберуться, щоб зрозуміти з якою метою об'єднаються об'єднання, який сектор економіки найбільш привабливий для інвестицій та як освіта впливає на створення екосистем в країні.

Ідейними натхненниками і незмінними організаторами Форуму є Наталія Ульянова — Founder і СEO UNA Partners, експерт в сфері податкового та бізнес консультування та Грігол Катамадзе — Президент Асоціації платників податків України.

Генеральним партнером і співорганізатором Форуму став найбільший промисловий холдинг Грузії — Georgian Industrial Group. Стратегічний партнер Форуму — імпортер, дистриб'ютор алкогольної продукції компанія БЕЛЬ. Ініціативу також підтримали лідери українського ринку: фармацевтичні комапании Індар, Фармак, БХФЗ, телеком-компанія Vodafone і междунароного IT- компанія Powercode.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини