Facebook Pixel

1/4 Євро 2024: Франція та Іспанія вийшли до півфіналу

5 липня відбулися матчі 1/4 фіналу Чемпіонату Європи з футболу у 2024 році. У півфіналі далі будуть боротись за чемпіонський кубок збірні Іспанії та Франції.

Євро 2024: Як пройшли матчі Німеччина проти Іспанії та Франція проти Португалії

Першим півфіналістом Євро-2023 стала збірна Іспанії, яка обіграла Німеччину. Іспанці відкрили рахунок на початку другого тайму, німці змогли відігратися у кінці матчу. У додатковий час все йшло до серії пенальті, але на 119-й хвилині Мікель Меріно забив переможний м'яч. У підсумку 2:1.

У півфіналі іспанці зіграють з Францією, яка в серії пенальті обіграла Португалію. Основний і додатковий час закінчився нульовою нічиєю. Французи виходять до півфіналу, не забивши поки за весь турнір жодного м'яча з гри (два автоголи і пенальті).

У суботу, 6 липня, на Євро пройдуть ще два чвертьфінальні матчі. Англія зіграє зі Швецією, а Нідерланди — з Туреччиною.

Збірна України завершила свій виступ на Євро-2024 після групового етапу. Під керівництвом Сергія Реброва команда посіла останнє місце у групі, де суперниками були Румунія, Бельгія та Словаччина. Усі чотири команди набрали по 4 очки, проте через найгіршу різницю забитих і пропущених м'ячів українцям забракло можливостей вийти у плей-офф турніру.