Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Фірташ запустив завод газового устаткування в Дніпрі

Регіональна газова компанія (РГК) Дмитра Фірташа запустила в роботу автоматизований завод з виробництва газового обладнання RGC Production в місті Дніпро.

«Ми плануємо динамічно нарощувати частку сучасного газового обладнання на українському ринку і вже вивчаємо можливості експорту продукції RGC Production в країни ЄС», — сказав операційний директор РГК Олексій Тютюнник.

Потужність заводу — 1000 одиниць шафових газорегуляторних пунктів (ШГРП) та вузлів обліку газу в рік. Це дозволить забезпечити модернізацію газорегулюючого обладнання східних і південних регіонів України.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Зокрема, продукція піде на модернізацію газорозподільних мереж в Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській областях, а також в містах Дніпро, Харків і Кривий Ріг. На початок 2021 року зазначені регіони потребують заміни близько 2,5 тис. ШГРП, які перебувають в експлуатації понад 20 років.

Крім того, РГК розпочала будівництво сучасного автоматизованого заводу RGC Production в Вінниці.

Підписуйтесь на нас в Google News!

«Зараз відбувається зведення приміщення для подальшого заводу RGC Production в Вінниці. Він буде забезпечувати модернізацію газорозподільних мереж сучасним газовим обладнанням в Хмельницькій, Рівненській, Чернівецькій та Житомирській областях», — сказав керівник проекту RGC Production Олександр Волович.

Завод у Вінниці компанія має намір запустити на початку наступного року. Відзначимо, що перший подібний завод був відкритий у Львові півтора роки тому.

Довідка. РГК об'єднує 20 газорозподільних компаній, які обслуговують 250 тис. км газопроводів і 8 млн споживачів газу.

Коментарі

Всі новини