Facebook Pixel

Харківський FED поставить системи управління для турецьких вертольотів

FED. Харків. Фото: facebook

FED. Харків. Фото: facebook

Харківська компанія FED підписала контракт із Туреччиною на розробку і постачання агрегатів для вертольотів.

«Компанія FED під час Міжнародної виставки озброєння IDEF-2021 Туреччині підписала контракт на проєктування і виготовлення нової техніки для вертольотів», — йдеться в повідомленні компанії.

Йдеться про розробку і виготовлення агрегатів систем управління вертольотами.

Telegram Logo

«Розробка і поставка протягом одного року. Це агрегати системи управління польотом вертольота і гідравлічні системи», — уточнив голова правління компанії, президент асоціації «Укравіапром» Віктор Попов.

У 2021 році підприємство підписало з турецькими партнерами вже три контракти.

240386197-1454800581554684-600027399372994727-n.jpg

«Два контракти — це вертолітна тематика. Крім цього, ми беремо участь в програмі TF-X (Turkish Fighter Experimental), це літак п'ятого покоління, винищувач. Так само це величезна робота, дуже стислі терміни. Важливо, що розробка і поставка. Це означає, що ми повністю завантажуємо своїх інженерів, технологів, виробництво», — повідомив Попов.

За словами керівника компанії FED, сумарна вартість трьох контрактів харківського FED з турецькими партнерами перевищує $20 млн, які надійдуть на рахунок підприємства протягом наступних кількох років.

Компанія FED — одне з провідних підприємств України з розробки, виробництва, сервісного обслуговування та ремонту агрегатів для авіації та космосу, а також загальномашинобудівного призначення. Системи управління польотом виробництва компанії FED мають ключове значення для забезпечення безпеки літаків і вертольотів.

Коментарі

Всі новини