Facebook Pixel

Фонд держмайна створив онлайн-реєстр арештованих активів: як користуватись

Фонд держмайна України запустив сайт, який містить перелік всіх арештованих активів росіян і колаборантів, які передані в управління Фонду. В реєстрі вже розміщено 136 санкційних активів.

Про це пише пресслужба ФДМУ

Надалі арештоване майно буде виставлено на приватизацію або оренду через систему Prozorro.Продажі, де кожен охочий у режимі реального часу зможе стежити за перебігом аукціону.

Quote«Сьогодні весь демократичний світ працює задля покарання держави-агресора. Наша команда — не виняток. Фонд держмайна запускає сайт sanlist.spfu.gov.ua. Мета — інформування української громадськості та іноземних партнерів про стан справ з усіма конфіскованими активами, які перебувають в управлінні Фонду. Важливо, аби кожен у кілька кліків міг дізнатися все про арештоване майно колаборантів або російських олігархів, яке в подальшому може принести прибуток державі», — наголосив перший заступник голови Фонду держмайна України Денис Шугалій.

Фонд держмайна найближчим часом очікує на передачу ще близько 500 об'єктів російських олігархів і українських колаборантів.

Як знайти арештоване майно росіян або колаборантів

Крок 1: Зайти на портал https://sanlist.spfu.gov.ua/

Крок 2: Знайти серед 17 підсанкційних осіб необхідне вам прізвище.

Крок 3: Для того, щоб подивитись фірми фігуранта, треба натиснути на вкладку «Корпоративні права». Квартири та будинки зазначені у розділі «Житлова нерухомість». Інші будівлі – «нежитлова будівля». Авто та вантажівки – «транспортні засоби».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉