Facebook Pixel

У FAVBET Tech пояснили, чому забронювали деяких співробітників

У FAVBET Tech пояснили, чому забронювали деяких співробітників

У FAVBET Tech пояснили, чому забронювали деяких співробітників

Favbet Tech — українська ІТ-компанія у складі групи FAVBET, що займається розробкою програмного забезпечення. Цього року вона скористалась законним правом бізнесу на бронювання співробітників, критично важливих для її роботи. Про це повідомила пресслужба компанії.

Мова йде про 15 осіб, без яких діяльність компанії фактично неможлива. Всі вони були заброньовані за загальною процедурою відповідно до вимог чинного законодавства України.

Quote«Favbet Tech з перших днів повномасштабного вторгнення є частиною українського кібервійська, а найбільш кваліфіковані співробітники компанії сьогодні задіяні в розробці технологій для підвищення обороноздатності нашої країни. З 2024 року компанія також є партнером інженерної школи, що навчає військовослужбовців збірці, програмуванню та обслуговуванню FPV-дронів для виконання бойових завдань», — йдеться у повідомленні.

В компанії наголошують, що Favbet Tech — єдина компанія групи FAVBET, співробітники якої отримали бронювання.

Нагадаємо, що днями в аналогічній ситуації опинилася компанія Glovo, якій довелося давати пояснення щодо бронювання 10 своїх співробітників. 16 травня стало відомо, що Мінекономіки надало бронювання співробітникам деяких компаній, а потім відмінило його. До переліку внесли працівників Glovo, Visa, Favbet, AgriChain, ССМ, КОРТ. Міністерка економіки Юлія Свириденко скасувала наказ про бронювання працівників компаній Glovo, Visa та Favbet Tech «з огляду на суспільний резонанс».Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉