Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Енергетичне співтовариство закликало Верховну Раду знизити «зелений» тариф

Енергетичне співтовариство закликає народних депутатів України ухвалити урядовий законопроєкт №3658 про скорочення «зеленого» тарифу до виходу на літні канікули в середині липня.

Про це йдеться у заяві Секретаріату енергетичного співтовариства, яку опубліковано 25 червня.

«Підписання Меморандуму з двома основними асоціаціями, що представляють інвесторів у відновлювану енергетику, та урядом України 10 червня 2020 року в рамках процесу медіації є важливим досягненням. Зараз важливо правильно перенести меморандум у законодавчий акт на умовах, які погоджено з інвесторами, ще до літньої перерви», — стверджують в Енергоспівтоваристві.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Водночас в організації підкреслюють, що проблеми зеленої енергетики є лише частиною великого переліку проблем, які існують на ринку електроенергії України.

«Поточні фінансові проблеми ринку електроенергії в Україні потребують вирішення. Однак витрати на поновлювані джерела енергії становлять лише одну частину проблеми, й рішення не може бути знайдено без усунення структурних недоліків дизайну ринку», — йдеться у повідомленні Енергоспівтовариства.

Підписуйтесь на нас в Google News!

У заяві також наголошується, що частина інвесторів, які не підписали меморандум з Кабміном, повинні знайти компроміс з державою, щоб уникнути судових позовів проти України.

Як повідомлялося, 10 червня глава Кабміну Денис Шмигаль підписав з представниками інвесторів у зелену енергетику меморандум, який повинен розв'язати проблеми сектора і допомогти вивести енергетичну галузь з кризи.

Енергетичне співтовариство, в минулому Енергетичне співтовариство Південно-Східної Європи — міжнародна організація, що об'єднує країни Європейського Союзу та третіх країн щодо розширення внутрішнього енергетичного ринку ЄС у південно-східному напрямку.

Коментарі

Всі новини