Блокчейн-проєкт TON закрито остаточно — Дуров

Засновник Telegram Павло Дуров оголосив про припинення роботи над блокчейн-проєктом TON через рішення суду за позовом Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC), яким емісія токена Gram була визнана незаконною.

Дуров у своєму офіційному телеграм-каналі заявив, що вважає рішення суду несправедливим і попередив світ про залежність від США, які можуть закрити будь-який банк або банківський рахунок у світі.

На думку Дурова, інтеграція компанії TON з Telegram могла зробити революцію у зберіганні та в обміні засобами та інформацією.

Водночас американський суд заборонив випуск Gram у всіх юрисдикціях, а не тільки у США. На думку регулятора, це рішення є правочинним, оскільки американські інвестори могли купити токен в іншій країні.

«Це судове рішення передбачає, що інші країни не мають суверенітету вирішувати, що добре, а що погано для їхніх власних громадян», — обурюється Дуров.

Таке рішення свідчить про те, що США можуть контролювати емісію долара, а через нього – і глобальну фінансову систему. Це також означає, що можна закрити будь-який банк або банківський рахунок у світі. Уряд США також може встановити контроль над Apple або Google, щоб видалити небажані додатки з App Store і Google Play. Тому інші держави не мають повного суверенітету над процесами, які відбуваються на їхній території.

«На жаль, ми — 96% населення світу, що проживає в інших місцях, — залежні від 4%, що проживають у США», — резюмував Дуров.

Він також додав, що Telegram не пов'язаний із жодним іншим проєктом, який має в назві аббевиатуру TON, і навряд чи підтримуватиме коли-небудь такі проєкти.

Контекст. Telegram продовжує переговори з інвесторами TON. В останній пропозиції компанія пообіцяла гарантовано виплатити 110% вкладень всім неамериканським інвесторам, які погодяться почекати ще рік.

Розробники TON також розглядають варіант продажу частини своїх часток у компанії, за рахунок чого відбудеться розрахунок з інвесторами.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

«Питання біологічних загроз існує і існуватиме». Інтерв'ю з головним санітарним лікарем України Віктором Ляшком

Уряд поступово скасовує карантин. Влада зрозуміла, що це доведеться закінчувати, незважаючи на приріст хворих. Процес неможливо зупинити. Про те, чи потрібно було вводити обмеження, чи, насправді, коронавірус такий страшний, навіщо закривали парки, коли відкриють кордони і чи вводитимуть імунологічні паспорти, в ексклюзивному інтерв'ю The Page розповів головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

«Нафтогаз» знизив тарифи для промисловості на 20%

«Нафтогаз України» знизив ціни на природний газ для промислових споживачів та установ, що фінансуються з державного бюджету у червні на 19,1-20,7% до 3 255,6 — 3 818,4 грн за тисячу кубометрів з ПДВ.

Наглядові ради в держкомпаніях дають системність і стабільність — Шмигаль

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль вважає, що наглядові ради в держкомпаніях повинні залишитися, однак допускає точкові зміни у складі наглядових рад і пропонує знайти баланс по зарплатах їх членів.