ДПЗКУ звинуватила Чернявського в збитках на 6 млн грн. Ексглава все заперечує

Саймон Чернявський. Фото: пресслужба «Мрії»

Саймон Чернявський. Фото: пресслужба «Мрії»

18 додаткових посад, які вніс у штатний розклад ексглава «Державної продовольчо-зернової корпорації України» (ДПЗКУ), завдали підприємству збитків на суму 5,9 млн грн.

Як повідомили в пресслужбі корпорації, з 3 січня по 7 квітня 2020 року, колишній глава ДПЗКУ (у цей час посаду обіймав Саймон Чернявський) без погодження правління приймав рішення про визначення штатного розкладу підприємства. Однак такі повноваження є виключно у правління.

В ДПЗКУ зазначили, що через це, розмір посадових окладів окремих робітників збільшився. Зараз матеріали за результатами службового розслідування, яке провели в ДПЗКУ, направили правоохоронцям. Вони вже ведуть слідство.

Telegram Logo

Сам Чернявський коментарі liga.net зазначив, що на цій посаді він повинен був виконати конкретні цілі, зокрема провести аудит підприємства і розробити план виходу з кризи (мова йде про реструктуризацію 1,5 млрд грн кредиту від Китаю для недопущення дефолту і активації держгарантій).

«Для того, щоб реалізувати ці завдання з Мінекономіки ми погодили залучення фахівців, які мають досвід і ринкові умови оплати праці. Що стосується зарплати, то її розмір стверджує глава правління корпорації. Відповідний колективний договір був укладений і зареєстрований у Міністерстві соціальної політики. Зарплати були ринкові, повністю співставні з іншими компаніями такого масштабу», — зазначив він.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Чернявський також додав, що нові посади в штатний розклад він не вводив, а брав співробітників на ті, які вже існують.

Контекст. Кабмін у грудні 2019 року призначив колишнього генерального директора агрохолдингу «Мрія» Саймона Чернявського виконувати обов'язки голови «Державної продовольчо-зернової корпорації України».

У лютому 2020-го видання «АгроПоліт» з посиланням на джерело в Кабміні написало про те, що уряд нібито планує найближчим часом звільнити Чернявського. Однак на наступний день ексглава Міністерства економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов спростував The Page інформацію про такий намір уряду.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини