Facebook Pixel

Деякі ВПО вимушено повернулись у зони бойових дій чи на тимчасово окуповані території

Близько 130 тисяч внутрішньо переміщених осіб були змушені повернутися додому — на тимчасово окуповані території України або до зон бойових дій через труднощі на нових місцях проживання.

Про це повідомив голова робочої групи з питань житла парламентської ТСК із захисту прав ВПО Максим Ткаченко на конференції «Грошова допомога внутрішньо переміщеним особам», передає «Укрінформ».

Він наголосив, що українці змушені повертатися до своїх будинків, включаючи райони бойових дій, тому що не змогли знайти відповідних умов для життя на новому місці.

За словами Ткаченка, майже 130 тис. українців, які зіткнулися з проблемами працевлаштування, житла та адаптації на новому місці, змушені були повернутися додому, до зон бойових дій або навіть на тимчасово окуповані території.

На його думку, люди, які стали внутрішніми переселенцями, є однією з найуразливіших груп населення. Також він наголосив на необхідності фінансової підтримки від держави для цієї категорії людей, оскільки з різних причин вони мають труднощі з працевлаштуванням.

Quote«Водночас ці люди є патріотами, це наше національне багатство, на якому ми будуватимемо майбутнє України після перемоги. Тому для держави вкрай важливо підтримувати внутрішньо переміщених осіб, допомагати їм успішно адаптуватися і почати нове життя», — зазначив депутат.
Подякувати 🎉