Facebook Pixel

Дисбаланс регіонів, розвиток ринку їжі, землі, євроінтеграція, логістичні панелі у програмі зернової конференції Grain Ukraine

Автор
Зображення надане партнером

Зображення надане партнером

30–31 травня перші особи зернового ринку, логістичного бізнесу, ринку їжі та фінансового сектору зустрінуться у Києві на VIII міжнародній конференції Grain Ukraine 2024. Головна тема цього року — Grain in the Time of Chaos, тож у фокусі уваги учасників події буде пошук нових політичних, економічних та логістичних шляхів просування українського збіжжя у світі.

Відкриє конференцію ексклюзивне інтервʼю з Маріанною Ворд (Marianne Ward), директоркою World Food Program в Україні, яка розповість про ініціативу Grain from Ukraine та про її вплив на продовольчу безпеку в світі. Аудиторія дізнається, як працює ця програма, як постачальникам співпрацювати з Grain from Ukraine, в які регіони йде продукція з України.

Іще одна премʼєра під час події — презентація Земельного банку, яку зробить Віталій Коваль, голова Фонду держмайна України.

Серед ключових тем події — перспективи європейської інтеграції українського агросектору. В обговоренні візьмуть участь Тарас Качка, заступник міністра економіки — торговий представник України, Мартін Теплі (Martin Teplý), керівний директор HaBeMa Futtermittel GmbH & Co. KG, Олена Ковальова, національна експертка з питань харчової індустрії UNIDO (Організація Об'єднаних Націй з промислового розвитку), Хелен Фейрлемб (Helen Fairlamb), консультантка з агрофінансування, і Тарас Голуб, член правління Європейсько-Української ради з питань співробітництва та розвитку (EUCCD). Модеруватиме дискусію Ольга Трофімцева, експертка у галузі АПК, експосолка з особливих доручень МЗС України.

Ще одна важлива тема — «Локальні виклики українських агровиробників під час війни: як подолати дисбаланс регіонів». Спікери говоритимуть про виживання прифронтових територій та пріоритетні напрями підтримки.

Цього року на учасників конференції очікує одразу дві логістичні панельні дискусії — щодо суходолу і перспектив його розвитку та щодо морської логістики.

Дискусія, присвячена ринку їжі, розгорнеться навколо перспектив споживання збіжжя українськими продуктовими компаніями, а також торкнеться питань розвитку галузей на 3-5 років. Модеруватиме дискусію Родіон Рибчинський, директор громадської спілки «Борошномели України».

Сесія «Ринок землі під час війни», яку модеруватиме Костянтин Ткаченко, головний редактор Latifundist, буде присвячена загрозам та перспективам розвитку земельних активів під час війни та програмі розмінування земель.

Детальна програма конференції доступна на сайті заходу.

Організатор події — компанія IdeasFirst. Партнерами щорічної конференції виступають група терміналів TIS та інвестиційна компанія SD Capital. Контент-партнер конференції — Trend & Hedge Club. Генеральні спонсори конференції — Укргазбанк і Контейнерний Термінал Мостиська. Офіційний партнер заходу — OТП Банк.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉