Facebook Pixel

Держбанки прокредитують «Ценнтренерго» для закупівлі вугілля на зиму

Міненерго звернулося до державних банків по кредитуванню закупівлі вугілля державній генеруючій компанії «Центренерго», завдяки чому можна забезпечити резерви палива для сприятливого проходження опалювального сезону.

З таким закликом міністр енергетики Герман Галущенко звернувся на нараді до члена правління АТ «Ощадбанк» Олексію Волочкову, представнику АТ «Укрексімбанк», в присутності представників ПАТ «Центренерго».

У нараді також взяли участь перший заступник міністра енергетики Юрій Власенко, голова Фонду державного майна України Дмитро Сенниченко і заступник Голови Національного банку Сергій Ніколайчук.

Telegram Logo

«Для стабільного проходження опалювального сезону нам потрібно злагоджена співпраця всіх державних установ. Особливої цього року, коли ми маємо справу в ізольованому режимі. Тому розраховуємо на підтримку державних банків в наданні спеціальних умов кредитування для своєчасної закупівлі вугілля генерацією», — зазначив Герман Галущенко.

Як повідомляє прес-служба Міненерго, на сьогодні «Центренерго» не має фінансової можливості забезпечити достатній запас вугілля для стабільного проходження опалювального сезону за свій рахунок.

Коментарі

Всі новини