Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У парламентській фракції «Батьківщини» буде заміна гравця

Ольга Бєлькова. Фото: РБК-Україна

Ольга Бєлькова. Фото: РБК-Україна

Народний депутат від «Батьківщини» Ольга Бєлькова може скласти депутатські повноваження. Про це вона заявила «Українській правді».

«Так, я планую здати мандат. Але не буду давати пояснення до офіційного виступу. Ніякої зради. Просто життя», – сказала вона.

Бєлькова у 2019 році потрапила в Раду за списком «Батьківщини» під номером 17. Сьогодні вона є співавтором 26 законопроєктів. Входить до складу комітету з питань фінансів, податкової та митної політики.

Додатково. Ольга Бєлькова – депутат зі стажем. У 2014 році потрапила в Раду від партії «Блок Петра Порошенка», у 2012 році – від партії «УДАР».

За даними руху «Чесно», Бєлькова з 2011 року була менеджером проєктів у East One. У 2006-2010 роках обіймала посаду директора з міжнародних проєктів управлінської команди «Фонду Віктора Пінчука — соціальна ініціатива», керувала проєктом «Всесвітні студії». У 2009-2010 роках – член правління Українського форуму благодійників» на громадських засадах.

Була керуючим партнером компанії EastLabs, працювала на керівних посадах у громадських та комерційних проєктах, у міжнародних зокрема. У 1996-1997 роках – реєстратор, бухгалтер у Черкаському центрі сертифікатних аукціонів.

Закінчила Черкаський державний технічний університет за спеціальністю «економіка», КНУ ім. Т. Шевченка за спеціальністю «правознавство» та Школу управління ім. Джона Кеннеді при Гарвардському університеті, магістр державного управління.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини