Facebook Pixel

Демократи закликають Байдена відкликати кандидатуру на виборах

Відомі демократи Палати представників приєдналися до закликів до Джо Байдена вийти з виборчої гонки на вихідних, навіть коли президент активізував передвиборчу кампанію, щоб переконати виборців і свою власну партію, що він підходить для цієї посади. Про це пише видання FT.

У неділю Байден зробив дві передвиборчі зупинки в Пенсільванії, штаті, який йому майже напевно потрібно виграти, щоб зберегти контроль над Білим домом у листопаді.

Тим часом більше демократів закликали президента завершити свою кампанію на віртуальній зустрічі, яку скликав Хакім Джеффріс, головний демократ у Палаті представників.

Один депутат від Демократичної партії сказав, що семеро членів Палати представників закликали Байдена відмовитися від своєї кампанії під час дзвінка в неділю. Представниками були Джеррі Надлер, Адам Сміт, Джим Гаймс, Марк Такано, Дон Бейєр, Джеймі Раскін і Джо Морелл.

Один із демократів у Палаті представників сказав, що наступний тиждень відіграє важливу роль у визначенні того, чи буде чинитися сильний тиск Конгресу на Байдена, щоб той вийшов із президентської гонки.

Quote«Цей тиждень є ключовим», — сказали вони. «Після засідання Демократичної фракції Палати представників у вівторок вранці ми дізнаємося, чи будуть члени наполягати на тому, щоб Байден пішов у відставку, чи ні».
Подякувати 🎉