Facebook Pixel

Дельфінарій «Немо» досі працює в росії

У роботі мережі дельфінаріїв «Немо», яку звинуватили у жорстокому поводженні з тваринами, виявлено потенційні зв'язки з росією.

Про це йдеться у спеціальному розслідуванні журналістів UAnimals Media та OSINT-агенції Molfar.

Дельфінарій «Немо» вперше привітав гостей 2005 року. Цей унікальний проєкт було реалізовано завдяки інвестиціям компанії «Нерум».

Quote«Всі власники компанії «Нерум» (або ж їхні тезки й однофамільці) також є засновниками російського товариства з обмеженою відповідальністю «Екологічєскій центр». Компанія розташована в Анапі (росія), продовжує працювати і сплачувати податки в російський бюджет. Наприклад, у 2022 році – 500 тисяч рублів (за теперішнім курсом, це понад 5,5 тисяч доларів у бюджет держави, яка розв’язала повномасштабну війну з Україною)», – зауважили журналісти.

Серед співвласників мережі дельфінаріїв – Раїса Кисловська, мати Андрія Кисловського, яка є депутатом міської ради Одеси від Комуністичної партії України. За даними, отриманими журналістами-розслідувачами, він тимчасово мешкає в рф.

Також варто відзначити, що дельфінарій «Немо» має тісні зв'язки з іншими російськими компаніями, включаючи «Чудне море», власником якого є Сергій Зірінов, депутат від партії «Єдина росія». Сергія Зірінова підозрювали у злочинах, включаючи вбивства та організацію злочинного угруповання, що призвело до його засудження на 21 рік.

Quote«Із 2011 до 2013 року ця російська компанія мала партнерські стосунки з товариством «Нерум» і отримувала морських тварин за дорученням товариства з обмеженою відповідальністю «Екологічєскій центр». Підприємства, ймовірно, зберігали зв’язки й після окупації Росією Криму та вторгнення на Донеччину і Луганщину в 2014 році», – повідомляє UAnimals Media.

2014 року, коли Крим уже був анексований рф, Тетяна Рябчикова та ТОВ «Нерум» зареєстрували «Дельфінарій Немо» за адресою провулок Ревкомовський, 10, в Алушті. Фактично на цьому місці досі знаходиться один із дельфінаріїв.

Окрім того, філії мережі дельфінаріїв розташовані в містах країни-ворога. Зокрема в Анапі, Нижньому Новгороді, Джубзі, станиці Голубицькій, Вітязєвому.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉