Facebook Pixel

Харків чи Кривий Ріг. Де Stadler планує локалізувати виробництво в Україні

Stadler планує відкрити виробництво в Україні. Фото: stadlerrail.com

Stadler планує відкрити виробництво в Україні. Фото: stadlerrail.com

Швейцарська Stadler розглядає Україну як пріоритетний ринок і готова до розгортання виробництва, майданчиком для якого можуть виступити Харків, Кривий Ріг або Київська область.

Про це заявив виконавчий директор Stadler CIS Александер Люфт на Міжнародній конференції «Харків: розвиток та інвестиції», повідомляє kh.depo.

«Ринок України для нас є пріоритетним. Це перспективний ринок, оскільки тут йдеться про модернізацію інфраструктури та глобальне оновлення рухомого складу. Наша компанія готова до трансферу західних передових технологій у країну», — зазначив він.

Telegram Logo

За словами Люфта, компанія працюватиме з технічними вишами. Йдеться також і про навчання українського персоналу на підприємствах компанії в Західній Європі.

Утім, компанія ще не визначилася з майданчиком для локалізації виробництва в Україні й розглядає кілька варіантів, зокрема й у Харкові.

«Наразі ми розглядаємо різні майданчики в Україні. Цього року ми подивилися кілька майданчиків у Київській області, подивилися майданчик у Харкові... Учора наші співробітники відвідали Кривий Ріг. Сьогодні після обіду ми з паном Брунером (виконавчий віцепрезидент Stadler Rail Group у Східній Європі Філіп Брунер — The Page) теж туди вилітаємо. Поки що компанія не ухвалила рішення, де це буде. Але ми активно здійснюємо огляд майданчиків, де це може бути», — сказав Люфт.

Stadler — міжнародна компанія з виробництва залізничних транспортних засобів зі Швейцарії. Зокрема, вона виробляє високошвидкісні, міжміські, регіональні та приміські поїзди, рухомий склад для метро, трамваї-потяги та трамваї.

Коментарі

Всі новини