Facebook Pixel

Юрчишин підтримує медійників у конфлікті з керівницею комунікацій ОК «Південь» Гуменюк

Понад 150 медійників з України та з-за кордону звернулися до комітету з питань свободи слова із закликом звільнити керівницю комунікацій ОК «Південь» Наталію Гуменюк, тому що вона перешкоджає роботі журналістів на цьому напрямку. Їхню позицію підтримав очільник Комітету з питань свободи слова Верховної Ради Ярослав Юрчишин.

Які претензії у медіа до керівниці комунікацій ОК «Південь» Наталії Гуменюк

До комітету з питань свободи слова звернулися понад 150 медійників, видань та об’єднань. Звільнити Гуменюк вимагають українські та іноземні журналісти, фотографи, фіксери, оператори та редактори.

За словами медійників, їхній роботі перешкоджають на цьому напрямку. Найбільші проблеми вони бачать у:

  • недостатньому висвітленні підриву росіянами Каховської ГЕС. Через це світові медіа шукали інформацію про руйнування дамби в джерелах ворожої пропаганди;
  • також необхідно більше розповідати про наших воїнів, що тримають фронт на півдні, і мешканців цих регіонів, які щодня потерпають від російських обстрілів.
Quote«Я повністю підтримую думку, що безпека наших військових – це перший пріоритет. Однак саме ми маємо давати можливість висвітлювати російські злочини та подвиги наших захисників і захисниць. Якщо ми не будемо говорити про війну – про неї світу розкаже ворог. І подача інформації буде точно не на нашу користь», – написав Ярослав Юрчишин.

За словами Юрчишина, лист від понад 150 медійників не може залишатися без реакції влади. Це питання розглянуть на найближчому засіданні комітету.

Quote«Пропонуватиму колегам звернутися до Генерального штабу», – зазначив Юрчишин.

Гуменюк заперечила звинувачення журналістів, проте сказала, що «це робилося з огляду на безпеку операцій»

Quote«Те, що закидається про невисвітлення наслідків трагедії Каховської ГЕС – це абсолютна неправда. Було відпрацьовано понад 800 запитів протягом одного тижня в спрощеному порядку», – сказала Гуменюк в етері «Радіо Свобода».

Що відомо про керівницю комунікацій ОК «Південь» Наталію Гуменюк

Навесні 2022-го Наталія Гуменюк очолила об’єднаний координаційний пресцентр Сил оборони півдня України.

Вона відповідає за висвітлення інформації в Одеській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській області, у Криму та у південній частині Дніпропетровщини: Криворізькому і Нікопольському районах.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉