Facebook Pixel

Чому онлайн-бізнесу важливо працювати з СРА мережами

Автор

Партнерський маркетинг – це стратегія співпраці онлайн, яка допомагає рекламодавцям отримувати якісний трафік завдяки вебмайстрам, які працюють через СРА мережу. Українські маркетологи активно використовують цей підхід для розвитку різних B2C онлайн-бізнесів. Провідною СРА мережею в Україні є SalesDoubler, яка працює по постоплаті за результат понад 12 років в Україні та за кордоном.

Як працює партнерська програма

Фото надане партнером

Фото надане партнером

Партнерська програма – це погоджені з рекламодавцем правила, запропоновані вебмайстрам для запуску рекламних кампаній і залучення цільових клієнтів за винагороду.

Запуск партнерської програми

Рекламодавцю потрібно зробити лише декілька кроків:

  1. Подати заявку онлайн на сайті мережі
  2. Погодити умови з менеджером (джерела трафіку, оплата, ЦА)
  3. Реалізувати ТЗ для інтеграції (для моніторингу статистики по конверсіям в реальному часі)
  4. Підготувати детальний опис партнерської програми (лого, умови, рекламні матеріали)
  5. Старт на платформі SD.

Вебмайстри аналізують офер і подають заявки для участі в партнерській програмі. SalesDoubler – вірний вибір для рекламодавців. Минулого року компанія зробила понад 2 млн конверсій, що принесло прибуток у різних вертикалях.

Допомога вашому бізнесу онлайн

Перформанс маркетинг — маркетинг з оплатою за результат, допомагає інтернет-проектам диверсифікувати канали присутності онлайн, забезпечуючи стабільність і ріст. E-commerce проекти можуть розширити продажі через сайти-вітрини, контентні проекти і інфлюенсерів у партнерській мережі SalesDoubler.

Завдяки СРА мережі рекламодавець отримує доступ до топових каналів трафіку, таких як кешбек-сервіси, програми лояльності та промокоди, які недоступні напряму. Це важливо для того, щоб не відставати від конкурентів, які вже користуються цими каналами і отримують перевагу.

Фото надане партнером

Фото надане партнером

Не зважаючи на мінуси, партнерський маркетинг – це вірне рішення для онлайн-бізнесу, яке заощаджує час, гроші та збільшує заробіток, через велику кількість вебмайстрів, які дають якісний трафік.

Роль SalesDoubler в розвитку партнерського маркетингу в Україні

SalesDoubler – українська партнерська мережа, що понад 10 років допомагає рекламодавцям досягати бізнес цілей онлайн, а партнерам заробляти на різних вертикалях. Особливо, мережа успішна у фінтех ніші з банками та мікрокредитними компаніями та активно розвиває співпрацю з E-commerce проектами (інтернет-магазини, маркетплейси, онлайн сервіси), об'єднуючи різноманітних партнерів на своїй платформі.

Більше інформації про SalesDoubler.

Великі цілі досяжні!

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉

Матеріали, розміщені в рубриці «Новини компаній», є прес-релізами. Редакція не несе відповідальності за зміст розміщених в цій рубриці матеріалів.