Facebook Pixel

Чи важливо мати навички роботи з ШІ для працевлаштування — дослідження

Керівники вважають за краще найняти менш досвідченого співробітника, який володіє навичками роботи з ШІ, замість досвідченішого кандидата, у якого цих навичок немає. Про це йдеться у звіті Microsoft та LinkedIn про використання ШІ на роботі.

Дослідження засноване на опитуванні 31 тисячі людей з 31 країни, даних з платформ LinkedIn і Microsoft 365, а також на аналізі клієнтів зі списку Fortune 500.

79% керівників вважають, що ШІ відіграє ключову роль підтримки конкурентоспроможності. Однак 60% з них визнають, що їхня компанія не має стратегії впровадження ШІ у свою діяльність.

Тому люди, які займаються розумовою працею, не чекають, поки компанії усвідомлюють необхідність використання ШІ, і починають освоювати його самостійно. Загалом 75% працівників використовують ШІ у своїй роботі, при цьому 78% з них застосовують самостійно вибрані інструменти.

Через це компанії втрачають переваги стратегічного використання ШІ у великих масштабах. А також це загрожує витоку даних компанії.

66% керівників не найняли б фахівця без навичок роботи з ШІ. А 71% — радше візьмуть на роботу менш досвідченого кандидата з навичками ШІ, ніж більш досвідченого кандидата без них.

12% рекрутерів зазначили, що вони вже створюють нові ролі, пов’язані з використанням генеративного ШІ. Наприклад, керівник відділу штучного інтелекту стає новою обов’язковою лідерською роллю — ця посада потроїлася за останні п’ять років і зросла на понад 28% у 2023 році.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉