Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Криптообвал на 100 млрд: біткоїн за день втратив $2,5 тис., потягнувши за собою весь ринок

Bitcoin подешевшав до $16,8 тис. Фото: unsplash / wildbook

Bitcoin подешевшав до $16,8 тис. Фото: unsplash / wildbook

Котирування Bitcoin за останню добу втратили в ціні понад $2,6 тис. з моменту свого максимуму днем раніше ($19,5 тис.), або 11,8%. Так, станом на 11:00 за київським часом його вартість становить $16,8 тис., свідчать дані Coinarketcap.

Скриншот Coinarketcap.

Скриншот Coinarketcap.

Водночас ринок криптовалюти за добу втратив майже $100 млрд, склавши $495,9 млрд.

Що буде з Bitcoin далі

Нагадаємо, що 2017 року Bitcoin різко зріс на 1375%, проте 2018 року курс різко обвалився на 70%. До кінця 2018 року він впав із максимумів — приблизно $20 тис. — до $3,1 тис., втративши більш як 80% своїх максимальних значень.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Однак експерти вважають, що зараз ситуація, як порівняти з кількома роками раніше, змінилася, оскільки з того часу регулятори затвердили правила поводження з криптовалютами, на великих біржах з'явилися інструменти для торгів, а роздрібні інвестори отримали можливість торгувати Bitcoin через надійні платформи.

Аналітики вважають, що ралі, яке відбувається зараз, зміниться корекцією, однак коли це станеться й наскільки глибокою вона буде, невідомо.

«Я все ще вірю, що ми побачимо історичні максимуми перед більш значним падінням або корекцією», — заявив виданню Bloomberg керівник відділу розвитку бізнесу криптобіржі Luno Віджай Аяр.

Співзасновник і керуючий партнер гонконзької інвестиційної й торгової фірми Kenetic Джехан Чу вважає, що ціна Bitcoin ще досягне позначки понад $20 тис.

Контекст. Котирування Bitcoin під час торгів на біржі 24 листопада 2020 року перевищили $19 тис. за монету, що майже на $900 менше за рекорд, встановлений трьома роками раніше — наприкінці 2017 року.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини