Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Український лоукост Bees Airlines запустив перші рейси

Bees Airlines запустив перші рейси. Фото: facebook.com/bees.aero

Bees Airlines запустив перші рейси. Фото: facebook.com/bees.aero

Український лоукост Bees Airlines запустив перші рейси за маршрутами Київ — Львів і Львів — Прага. Про це повідомляється на сторінці компанії у Facebook.

Рейси за напрямком Київ – Львів – Київ виконуватимуться 4 — 6 разів на тиждень залежно від обраного місяця. Квитки доступні за ціною від 620 грн в один бік.

Quote«Ми відновлюємо зимові подорожі для львів’ян за цими напрямками та прагнемо, аби не лише кияни побачили красу Львова та Львівщини, а й іноземні туристи, які точно закохаються в це місто», — сказав генеральний директор авіакомпанії Євгеній Хайнацький.

Рейси Львів – Прага – Львів виконуватимуться двічі на тиждень: щопонеділка та щоп’ятниці. Квитки доступні за ціною від 1335 грн в один бік.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

На 22 грудня запланований перший регулярний рейс українського лоукостера зі Львова до Барселони. Рейси виконуватимуться двічі на тиждень: щосереди та щонеділі. Вартість квитка в один бік становить від 1605 грн. А вже з 28 грудня стартують польоти зі Львова до Тбілісі, які відбуватимуться двічі на тиждень. Вартість — від 1580 грн в один бік.

Коментарі

Всі новини