Facebook Pixel

Торгова мережа АТБ відкрила перше кафе в продуктовому магазині

У реконструйованому магазині торгової мережі АТБ на Обухівській трасі в селі Лісники під Києвом відкрито перший в мережі відділ ваговій кулінарії АТБ-кафе.

Асортимент пропонованих страв складається з 42-х позицій: солодкі вироби, салати, гарніри, м'ясні і рибні страви, а також копченості та морепродукти, повідомляє НВ.

«Цех з приготування страв побудований з нуля, оснащений високопрофесійним обладнанням з дотриманням усіх європейських стандартів і сертифікований за системою HACСP», — кажуть в прес-службі компанії.

Telegram Logo

Це тестовий магазин АТБ з таким сервісом. «Фахівці будуть ретельно вивчати попит покупців і їх побажання, моніторити динаміку продажів для того, щоб в майбутньому максимально відповідати потребам клієнтів», — пояснили в компанії.

Найближчим часом компанія планує обладнати ще 25 магазинів АТБ по всій Україні з відділами фасованої кулінарії під власним брендом АТБ-кафе.

Довідка. Торгова мережа АТБ на початку 2021 налічувала понад 1200 магазинів. Компанія анонсувала відкриття ще 120 нових точок в поточному році. Ще 60 магазинів будуть схильні до зміни формату. З 2022 року АТБ щорічно планує відкривати до 150 нових точок.

Коментарі

Всі новини