Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

АТБ готується зупинити торгівлю продуктами, на які Кабмін встановив регулювання цін

АТБ може зупинити торгівлю товарами з регульованими цінами. Фото: atb.ua

АТБ може зупинити торгівлю товарами з регульованими цінами. Фото: atb.ua

Роздрібна мережа АТБ може зупинити реалізацію продуктів першої необхідності. Йдеться про продукти, на які Кабінет міністрів вирішив обмежити торгову надбавку в розмірі 10% постановою № 1 від 12 січня.

Це рішення Кабміну є необґрунтованим, воно не обговорювалося з торговельними мережами й може призвести до зупинення продажу таких продуктів, повідомив у мережі Facebook Борис Марков, гендиректор корпорації АТБ, коментуючи рішення уряду.

Гендиректор АТБ заявив, що встановлена планка націнки на продукти першої необхідності не більш як 10% не покриває витрат операторів ринку на логістику, сезонне списання та інші операційні послуги. Отже, цілком може призвести до зупинення реалізації зазначених харчових продуктів до моменту налагодження всіх процесів і розуміння порядку їхнього ціноутворення».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Як зазначив Марков, «ця ініціатива жодним чином не обговорювалася з учасниками ринку, з профільними об'єднаннями та асоціаціями».

Марков також наголошує, що зростання цін на соціально важливі харчові продукти зумовлено зростанням відпускних цін із боку виробників.

Підписуйтесь на нас в Google News!

«Виробники сьогодні змушені підвищувати ціни через зростання цін на енергоносії (газ), а також інші чинники, що впливають на формування собівартості продукції. До того ж ця тенденція, за багатьма прогнозами, лише посилюватиметься... Багато виробників уже заявляють про неефективність цієї постанови, яка не розв'язує для них базових проблем: витрати на енергоресурси, сировину тощо», — пише гендиректор АТБ.

Контекст Кабмін 30 грудня запровадив держрегулювання цін на хліб, батони та соняшникову олію, оскільки вони мають суттєве соціальне значення. 12 січня КМУ розширив перелік продуктів, торгова націнка на які не може перевищувати 10%.

АТБ — роздрібна торговельна мережа, що налічує понад 1 316 магазинів в Україні. Є найбільшою торговельною мережею України.

Коментарі

Всі новини