Facebook Pixel

ПриватБанк надав агрокомпанії «Астарта» кредит на $10 млн

ПриватБанк надав агрокомпанії «Астарта» кредит на $10 млн

ПриватБанк надав агрокомпанії «Астарта» кредит на $10 млн

«Астарта» підписала з ПриватБанком першу інвестиційну кредитну угоду, яка передбачає виділення коштів на розширення сільськогосподарського та цукрового виробництва, а також на збільшення експортного потенціалу агропромхолдингу. Про це повідомляє пресслужба ПриватБанку.

Загальний кредитний ліміт становить $10 млн, а термін кредитування – 5 років.

Quote«Така співпраця є важливою і особливо цінною, адже саме державні банки першими почали надавати довгострокове фінансування українському агробізнесу під час повномасштабної війни. Кредитні кошти ми плануємо використати на рефінансування інвестицій у модернізацію цукрового виробництва, розвиток тваринництва та рослинництва, зокрема і придбання високотехнологічного обладнання, сільгосптехніки та автотранспорту», – зазначила фінансова директорка «Астарти» Лілія Лиманська .

За словами члена правління ПриватБанку з питань корпоративного бізнесу та МСБ Євгена Заіграєва, ПриватБанк залишається одним із лідерів у кредитуванні аграріїв, а фінансування сільськогосподарського виробництва для малого бізнесу та великих компаній є для нього пріоритетом.

Quote«Ми продовжуємо підтримку агробізнесу та сьогодні розширюємо фінансування провідних сучасних агропідприємств, таких як агрохолдинг «Астарта», що вражають динамікою розвитку та модернізації бізнесу і є ключовими виробниками агропродукції», – відзначив Євген Заіграєв.
Подякувати 🎉