Facebook Pixel

В КПІ змінився ректор. Що відомо про Анатолія Мельниченка

У Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського вперше з 1992 року обрали нового ректора. Анатолій Мельниченко, кандидат філософських наук, набрав найбільшу кількість голосів.

Про це повідомляється на сайті університету.

У вівторок, 18 червня, у КПІ відбувся другий етап виборів нового ректора. У голосуванні взяли участь 2318 осіб, що становить 72,30% від загальної кількості виборців. Право голосу мали усі наукові та педагогічні співробітники, а також студенти навчального закладу.

Анатолій Мельниченко, професор та кандидат філософських наук, здобув перемогу з перевагою у 311 голосів. За нього проголосувало 1256 виборців, що становить 54,18%.

З початку квітня 1992 року керівництво університетом КПІ здійснював доктор технічних наук та академік НАН України Михайло Згуровський. Однак після досягнення віку у 74 роки професор вирішив передати керівництво університетом на плечі молодого покоління здібних менеджерів, які, на його думку, вже сформувалися у навчальному закладі. Згуровський закликав до проведення відкритих та демократичних виборів нового керівника та висловив готовність надати допомогу його діяльності.

13 березня Міністерство освіти та науки України оголосило конкурс на заміщення посади ректора КПІ.

Анатолій Мельниченко є професором на кафедрі теорії та практики управління, має ступінь кандидата філософських наук.

Анатолій Мельниченко, який народився 4 травня 1979 року в Ужгороді в сім'ї службовців, успішно закінчив «Київську політехніку» у 2002 році з відзнакою, отримавши ступінь магістра з адміністративного менеджменту. Після цього він продовжив навчання у аспірантурі.

У 2006 році Анатолій Мельниченко захистив дисертацію за спеціальністю «Філософія освіти» та здобув ступінь кандидата філософських наук.

Подякувати 🎉