Facebook Pixel

Акції технологічних компаній на світових ринках падають другий день поспіль

Фото: скріншот

Фото: скріншот

Динаміка акцій технологічних компаній привела до падіння всього фондового ринку США. Причиною стали побоювання, що оцінки компаній занадто високі, а прибутковість держоблігацій США стає все привабливішою. Про це написало 23 лютого Bloomberg.

Індекс Nasdaq 100 впав приблизно на 1,5% і наблизився до своєї найтривалішої смуги невдач з 2019 року. Падіння було б більше, але ринок трохи заспокоїли запевнення глави Федеральної резервної системи, що вони не відмовляться від підтримки економіки США. Позначилося й те, що виявилось вище очікуваного зростання курсу акцій авіакомпаній, готельних операторів і інших компаній, які отримають вигоду від припинення пандемічних блокувань.

bitkoin-1.png

Наприкінці минулого тижня Reuters зазначало, що американському фондовому ринку досі вдавалося переварювати зростання прибутковості держоблігацій США, але деякі інвестори побоюються, що подальший підйом може виявитися більш проблематичним.

Telegram Logo

Прибутковість базових десятирічних казначейських облігацій досягла річного максимуму в 1,36% завдяки очікуванням, що прогрес загальнонаціональної програми вакцинації та нові фіскальні стимули прискорять зростання економіки.

Деякі інвестори вже побоюються, що подальше зростання прибутковості держбондів може послабити привабливість більш ризикованих інвестицій, таких як акції. Але загалом інвестори поки що зберігають готовність до ризику.

Останнє опитування менеджерів фондів, проведене BofA Global Research, показало рекордну частку інвесторів, що йдуть на більш високий, ніж зазвичай, ризик. Вкладення в валюти знаходяться на найнижчому рівні з березня 2013 року, а в акції та сировинні товари — на максимумі приблизно за десять років.

Аналітики Nomura тим часом сказали, що зростання прибутковості десятирічних держбондів вище 1,5% може спровокувати 8% -ве падіння акцій.

Додатково. Курс долара з 23 лютого до 1 березня буде на рівні 27,7-27,9 грн/$. Згідно з опитуванням, до початку березня курс долара буде в коридорі 27,6-27,9 грн/$.

З 15 до 22 лютого гривня закріпилася на рівні 27,8-27,9 грн за долар. Про це йдеться в щотижневому економічному огляді Ukraine Economic Outlook.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини