Facebook Pixel

Бізнес як гра на витривалість — дізнайтеся більше 14 червня на Brave CFO Gathering

Автор
Зображення надане партнером

Зображення надане партнером

22-й Форум фінансових директорів (Ukrainian CFO Forum) розпочинає цикл подій з Brave CFO Gathering, що відбудеться 14 червня.

Війна та глобальна невизначеність змушують українські компанії шукати нові стратегії для виживання та розвитку. Затяжна рецесія, проблеми у ланцюгу постачання, нестача ключових спеціалістів це нові реалії, з якими стикається український бізнес.

Quote«Попри численні виклики, за понад 2,5 року повномасштабного вторгнення бачимо, що більшість компаній не тільки вистояла, але й почала досить активно розвиватись. Ми в Innoware аналізували, що відрізняє ці бізнеси від тих, які припинили свою діяльність. І це інноваційність, гнучкість, усвідомлення викликів та бажання покращуватись, щоб рухатися вперед. Участь у СFO Forum дає можливість познайомитися і отримати знання саме від представників компаній, які адаптували бізнес-процеси до мінливих змін», — Дмитро Попінако, засновник Innoware.


На Brave CFO Gathering учасники зможуть обмінятися досвідом та знайти практичні поради щодо операційної ефективності та стійкого зростання. Форум стане платформою для дискусій про управління ризиками та практики фінансового управління, цифрові трансформації, комплаєнс та регулювання.

Теми дискусій конференції Brave CFO Gathering:

  • Чи можливі реформи в економіці під час повномасштабної війни — Дмитро Боярчук, Виконавчий директор «CASE Ukraine»
  • Виклики та можливості для розвитку бізнесу під час війни — Сергій Магдич, заступник голови правління з корпоративного бізнесу ПУМБ
  • Податкова революція (чи еволюція?) головні тренди регулювання та податковий контроль 2024-2025 — дискусійна панель від експертного партнера AC Сrowe та представника ДПС України
  • Фінансове планування та система управління витратами в умовах військових дій — Тетяна Тимченко, фінансова директорка «Нова пошта»
  • Операційна ефективність в умовах турбулентності – запорука успішного масштабування — Руслан Мудрак, операційний директор «Вересень плюс», мережі магазинів «Файно Маркет»
  • Вартість мовчання. Які комунікації підсилюють ваш бізнес — Наталя Холод, засновниця та CEO Агенції комунікацій «ВАРТО»
  • Бронювання та бізнес: нові аспекти та практичні кейси — Олексій Урос, Віце-президент з правових питань Асоціації IT Ukraine, директор з розвитку бізнесу в Asters Law Firm та Сергій Сметанко, директор департаменту економіки безпеки і оборони у Міністерстві економіки України

Детальну програму всіх подій можна знайти на сайті організатора.

За промокодом BraveVarto ви отримаєте 15% знижки на будь-який квиток. Встигніть зареєструватися за посиланням.


Ukrainian CFO Forum найбільший фінансовий бізнес-захід країни, створений для розширення обізнаності професійної спільноти та висвітлення найактуальніших тем у сфері фінансів, бізнесу та економіки. Понад 20 років форум об'єднує представників всіх секторів та ринків, надаючи унікальну можливість для проведення критичних дискусій і розв’язання спільних викликів.

Запрошуємо долучитися до майбутніх подій, які відбудуться в межах 22’ Ukrainian CFO Forum:

  • 14 червня 2024 | Brave CFO Gathering. Зустріч сміливих CFO, присвячена стратегіям стійкості та довгострокового зростання.
  • Липень — жовтень | Цикл онлайн-подій. Вебінари та практичні воркшопи від партнерів форуму.
  • 24 — 25 жовтня 2024 | Ukrainian CFO Forum. Цього разу ключові дискусії будуть зосереджені на темі управління ризиками та прискоренні трансформації у фінансах.


Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉