16 лютого в Литві відзначають День незалежності, а в Україні – День військового журналіста та День єднання. нагадує, які історичні події відбулися 16 лютого в Україні та світі.
365 років тому, 16 лютого 1659 року, англійський купець Ніколас Ванакер виписав перший у світі чек на 400 фунтів (приблизно 76 тис. фунтів сьогодні) на ім’я такого собі містера Дельбоу, який був погашений лондонськими банкірами мессірами Моррисом та Клейтоном. Цей документ понині зберігається в музеї Вестмінстерського аббатства.
У 1918-му Кубанська Законодавча Рада проголосила самостійну Кубанську Народну Республіку, незалежне державне формування на Кубані.

У 1937 році хімік компанії «Дюпон» запантентував нейлон, відкривши нову еру в текстилі.
У 1968-му в американському місті Гейлівіль (штат Алабама) з'явилася перша телефонна служба порятунку 911.
16 лютого 2005 року набув чинності Кіотський протокол – міжнародна угода про обмеження викидів парникових газів в атмосферу. Його ратифікували 134 держави, включаючи Україну. Почалась епоха торгівлі квотами на викиди.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також
Не один у полі: як бізнес-комʼюніті допомагає підприємцям масштабуватися
Кримінальний тиск на бізнес в Україні: виклики для інвесторів та юридичний захист