Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

В Україні заарештовано активи російського олігарха майже на півмільярда гривень

Фото: НБУ

Фото: НБУ

За клопотанням прокурорів накладено арешт на активи кіпрських компаній на загальну суму понад 469 млн грн, йдеться у повідомленні Офісу Генерального прокурора (ОГП).

Це кошти, які перебували на рахунках банку, що входить до десятки найбільших фінансових установ та включеного до системно важливих банків України. Бенефіціарними власниками цього банку є підприємці із РФ.

За даними слідства, російський олігарх та бізнесмени, використовуючи підконтрольні кіпрські компанії та банк, що належить їм, до війни та під час агресії РФ проти України, легалізували активи цих компаній на загальну суму 1,1 млрд грн. Надалі вони вивели частину активів із банківської системи України.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У повідомленні не наводяться імена та назва банку. Але з великою ймовірністю можна припустити, що йдеться про Михайла Фрідмана, його партнерів, які є бенефіціарами «Альфа-банку» (Україна).

Російський «Альфа-банк» та Фрідман із партнерами перебувають під західними санкціями. При цьому український «Альфа-банк» під санкції не потрапив. Про спеціально попросив український уряд, щоб не створювати труднощів для банківської системи у разі припинення його діяльності.

Підписуйтесь на нас в Google News!

За рішенням НБУ, зараз бенефіціари цього банку позбавлені права голосу.

Коментарі

Всі новини