Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

UGC підписала Меморандум про співробітництво з Держагентством розвитку туризму України

Фото надане партнером

Фото надане партнером

12 серпня 2021 року голова Всеукраїнської Ради гемблінгу Антон Кучухідзе та перший заступник голови Державного агентства розвитку туризму України Кирило Домбровський підписали Меморандум про співробітництво.

Основною метою меморандуму є сприяння всебічній співпраці між сторонами в дотриманні чинного законодавства у сфері організації та проведення азартних ігор в Україні.

Співробітництво в рамках меморандуму здійснюватиметься завдяки таким формам взаємодії, як-от:

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
  • сприяння обміну інформацією та досвідом між сторонами, а також міжнародними й українськими організаціями та об’єднаннями;
  • сприяння налагодженню конструктивного діалогу та плідної співпраці між організаторами азартних ігор і готелями;
  • удосконалення нормативно-правової бази;
  • сприяння взаємодії організаторів азартних ігор і готелів у рамках дотримання чинного законодавства та надання послуг на високому рівні;
  • популяризація України як туристично привабливого регіону.

Окрім співробітництва у вищезазначених сферах, сторони меморандуму також погодилися сприяти дотриманню принципів відповідальної гри, поширювати ідеї соціальної відповідальності легалізації азартних ігор в Україні та підвищувати рівень обізнаності українських громадян про ринок азартних ігор.

Довідка

  • UGC — всеукраїнська профільна гемблінгова громадська спілка, яка прагне об'єднати всю легальну гральну індустрію в єдиний простір для забезпечення стабільного та ефективного розвитку грального бізнесу в Україні. UGC виступає головною платформою.
Підписуйтесь на нас в Google News!
Фотогалерея
mem1.jpg
mem2.jpg
mem3.jpg
mem1.jpg Thumb mem2.jpg Thumb mem3.jpg Thumb

Коментарі

Всі новини