Facebook Pixel

Mastercard інтегрує криптовалюти для своїх клієнтів у найближчому майбутньому

Будь-який із тисяч банків та мільйонів продавців, які користуються платіжною мережею Mastercard, незабаром зможе інтегрувати криптовалюту у свої продукти, зокрема біткоїн-гаманці, кредитні та дебетові картки.

Розширення функціоналу дасть змогу отримувати винагороду в криптовалюті та витрачати цифрові активи, а також використовувати програми лояльності, в яких отримані від авіакомпаній або готелів бали можуть бути конвертовані в біткоїни, пише CNBC.

«Ми хочемо запропонувати всім нашим партнерам, чи то банки, чи то фінтех-компанії або продавці, можливість купувати, продавати та зберігати криптовалюту за допомогою інтеграції з платформою Baktt», — заявила Шеррі Хеймонд, виконавчий віцепрезидент Mastercard із цифрового партнерства.

Telegram Logo

З ким Mastercard інтегрує крипту в традиційні фінанси

Mastercard досягатиме своїх цілей у партнерстві з Bakkt, криптовалютною компанією, яка нещодавно виділилася зі складу Intercontinental Exchange. Про це компанії заявили 25 жовтня 2021 року на щорічній конференції Money20/20 у Лас-Вегасі.

Bakkt стане постачальником кастодіальних послуг для зареєстрованих користувачів.

Новина про партнерство привела до зростання на 234% акцій Bakkt Holdings Inc, яка почала торгуватися як публічна компанія минулого тижня.

Що дасть інтеграція Mastercard із криптовалютами

Mastercard управляє однією з найбільших глобальних платіжних мереж разом із Visa та контактує з більш ніж 20 тис. фінансових установ по всьому світу. Натепер використовується 2,8 млрд пластикових карток Mastercard.

Звичайно, інтеграція платіжної системи у світ криптоактивів може дуже розширити можливості американців заробляти та витрачати в цифрових токенах.

Зростання інтересу користувача до криптоактивів змушує компанії у сфері традиційних фінансів впроваджувати інновації.

В такий спосіб банки зможуть утримувати клієнтів на власних платформах, не даючи можливості їх доларам перетікати на криптовалютні біржі.

За словами генерального директора Bakkt Гевіна Майкла, навіть продавці та ресторани можуть почати пропонувати винагороди в біткоїнах замість традиційних балів. Водночас наявні бали можуть бути конвертовані в криптовалюту за ставками, встановленими компаніями-учасниками, що дасть клієнтам можливість отримувати дохід.

Незважаючи на дику волатильність, крипторинок із кожним роком збільшує обсяги. Зокрема, перша криптовалюта BTC стійко торгується вище $60 тис. за монету після того, як регулювальні органи США дозволили запуск пов'язаного з біткоїном ETF.

Коментарі

Всі новини