Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Валютний ринок щось знає: гривня трохи зміцнилася

Курс долара в Україні на 31 січня. Фото: НБУ

Курс долара в Україні на 31 січня. Фото: НБУ

Нацбанк на понеділок, 31 січня, встановив обмінний курс гривні щодо долара на рівні 28,78 грн. Це на 21 копійку менше (тобто краще), як порівняти з п'ятницею, 28 січня.

kurs-31-yanv.jpg

Увесь тиждень гривня стабільно втрачала вартість. На валютних торгах попит на валюту постійно перевищував пропозицію. НБУ своїми інтервенціями лише міг утримувати національну валюту від швидшого падіння.

На торгах 28 січня ситуація кардинально змінилася. Торги відкрилися котируваннями на рівні закриття попереднього дня, а потім долар почав дешевшати. Пропозиція валюти набагато перевищувала попит. До 15-ї години котирування були на рівні 28,65 — 28,67 грн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Профільне видання «Мінфін» зазначає, що після багатоденного нагнітання страхів, пов'язаного з можливою агресією Росії, вчорашня заява МЗС РФ у поєднанні з позитивом за підсумками зустрічі радників «нормандської четвірки» дещо послабила прагнення нерезидентів скуповувати валюту на українському міжбанку. Після зльоту котирувань вище за рівень 29 грн за долар гривня почала зміцнюватися на торгах ще ввечері 27 січня.

Причинами зміни ситуації на міжбанку стало не лише заспокоєння іноземців, а й те, що місцевим гравцям потрібно закривати січень, їм не до спекуляцій із валютою.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Динаміка котирувань на міжбанку 28 січня

kurs-31.jpg


Коментарі

Всі новини