Facebook Pixel

Співзасновники Grammarly спростували багатомільярдну оцінку компанії у Forbes

Американський Forbes оцінив статки співзасновників Grammarly українців Макса Литвина та Олексія Шевченка у $13 млрд, однак у самій компанії не погодилися з такою сміливою оцінкою свого бізнесу.

Із чим саме не згодні в Grammarly, компанія не розкриває, пише НВ.

За даними Forbes, Шевченку та Литвину належать по 35% компанії. Ще близько 22% компанії належать інвесторам, які взяли участь в інвестраундах у 2019 та 2021 роках. Часткою близько 1% володіє Дмитро Лідер, який також брав участь у запуску Grammarly.

Telegram Logo

Таке оцінювання було проведено після того, як Grammarly залучила $200 млн інвестицій і стала «декакорном», тобто бізнесом із капіталізацією понад $10 млрд.

У Grammarly не підтвердили інформацію, опубліковану американським Forbes.

«Будь-які розрахунки, проведені редакцією Forbes для оцінювання стану наших засновників, некоректні та не були підтверджені компанією», — зазначила представниця компанії в коментарі виданню «НВ Бізнес».

Оскільки Grammarly — приватна компанія, вона не розкриває детальної інформації про власників.

Це не перше спростування з боку Grammarly. Зокрема, у 2020 році український Forbes оцінив статки кожного з трьох засновників сервісу перевірки правопису Grammarly у $250 млн. Оцінювання проведено на підставі припущення, що вартість Grammarly становить $1 млрд, а кожен із засновників володіє 25% компанії.

Тоді в компанії також не підтвердили цю оцінку та не надали інформації про те, який насправді стан засновників сервісу та які їхні частки в компанії.

Коментарі

Всі новини