Facebook Pixel

Держава тільки виграє від розвитку грального бізнесу, — Антон Кучухідзе

Фото: Greg Montani/Pixabay

Фото: Greg Montani/Pixabay

Держава тільки виграє від розвитку грального бізнесу. Про це під час круглого столу «Тенденції соціальної відповідальності грального бізнесу» в пресцентрі агентства «Українські новини» заявив голова Ukrainian Gambling Council Антон Кучухідзе.

kuchukh.jpg
Quote«Зараз багато хто обговорює кількість доходів, отриманих від легального грального бізнесу. Дивно, що за останні 12 років ЗМІ та «експерти» не вели дискусію про те, скільки грошей могла б отримати держава від детінізації цієї сфери економіки. Держава в будь-якому разі в плюсі — тільки від ліцензій бюджетні надходження склали понад 1 млрд гривень (і ліцензії ще видаються)», — зазначив Кучухідзе.

За словами голови Ukrainian Gambling Council, також потрібно враховувати податок на прибуток у розмірі 18%, який сплачують оператори, а також податки за кожного найнятого працівника й те, яка кількість інвестицій зайшла в суміжні сфери, а це понад 5 млрд грн (за найскромнішими підрахунками).

Quote«Йде позитивний розвиток процесу легалізації грального бізнесу. Але необхідно пам'ятати, що «друзів» не стає менше. Нова еліта змінила корупційну систему. Але стара «еліта» й далі створює інформаційні приводи», — додав він.

Кучухідзе підкреслив, що боротьба за цілісність і ефективність цього ринку ще не закінчилася, робота щодо боротьби з нелегалами має бути постійною.

Telegram Logo

Зі свого боку Тарас Шурубор, CEO PIN-UP.UA, розповів про розвиток онлайн-сегмента й розвіяв міфи щодо того, що онлайн-казино не дотримуються соціальної відповідальності.

shurubor.jpg

«Активний розвиток онлайну був останні 10 — 12 років. Це дало можливість гравцям отримати доступ до гри. Але і гральна залежність теж зросла. На жаль, у світовому масштабі законодавство від самого початку не регулювало залежність. Потім усі дуже швидко дійшли до того, що онлайн треба ввести в законне річище, ввести принципи відповідальної гри», — додав Шурубор.

За його словами, істини захисту від лудоманії прописано в нашому законодавстві.

Quote«Я впевнений, що ми маємо чітко інформувати гравців про те, що таке відповідальна гра. Щоб емоції в гравців не брали гору. Ми через месенджери та інші застосунки інформуємо про те, що гравцеві необхідно вчасно зупинитися. Такі механізми можливі тільки в легальному секторі», — підкреслив CEO PIN-UP.UA.

ДОВІДКА.

UGCвсеукраїнський профільний гемблінговий громадський союз, який прагне об'єднати всю легальну гральну індустрію в єдиний голос для забезпечення стабільного й ефективного розвитку грального бізнесу в Україні. UGC виступає головною платформою для комунікації між державою та всією легальною гемблінг-індустрією.

Коментарі

Всі новини