Facebook Pixel

SCM Ріната Ахметова вирішила вийти зі страхового бізнесу

Ахметов вирішив вийти зі страхового бізнесу. Фото: scm.com.ua

Ахметов вирішив вийти зі страхового бізнесу. Фото: scm.com.ua

Інвестиційна компанія SCM Рената Ахметова ухвалила рішення вийти зі страхового бізнесу відповідно до своєї стратегії консолідації інвестиційного портфеля та продати страхову компанію «АСКА».

У повідомленні SCM сума угоди не розголошується.

«У фінансовому секторі ми сфокусовані на розвитку нашого банківського бізнесу. Ми раді, що покупець – український гравець. Ми віримо, що створення великого страхового гравця з українським капіталом – і на користь клієнтам, і на користь українському ринку страхових послуг загалом. Нинішні клієнти страхової компанії «АСКА» внаслідок об'єднання зможуть отримати додаткові сервіси та продукти», — зазначив директор департаменту з інвестицій SCM Сергій Зузак, якого цитують у повідомленні.

Telegram Logo

SCM уже досягла попередніх домовленостей щодо продажу СК «АСКА». Покупцем стануть акціонери СК «ВУСО».

Завершення угоди та перехід корпоративних прав «АСКА» до покупця буде здійснено після всіх передбачених законом процедур, отримання дозволів і погоджень із Національним банком України.

Усі зобов'язання перед клієнтами та партнерами «АСКА» зберігаються — їх буде виконано в повному обсязі як під час укладання угоди, так і після його завершення. Унаслідок об'єднання двох компаній ринок страхових послуг України отримає великого конкурентного гравця з українським капіталом.

SCM (System Capital Management) Limited — холдингова компанія, яка керує галузевими холдингами та виробничими активами, що перебувають під її мандатом. Представлена в семи країнах Європи та Північної Америки. Галузеві холдинги та виробничі активи SCM працюють у гірничо-металургійній, енергетичній, банківській, телекомунікаційній, мас-медійній, транспортній, сільськогосподарській та інших галузях.

SCM керує такими дивізіонами, як-от: «Метінвест», група «ДТЕК», ПУМБ, «Укртелеком», «Медіа Група Україна», UMG Investments, «Лемтранс», ЕСТА, HarvEast — загалом більш як 500 компаніями та підприємствами зі штатом майже 200 тис. осіб.

Кінцевим бенефіціаром SCM є підприємець Рінат Ахметов.

«УАСК «АСКА» – перша приватна страхова компанія, яка з'явилася в незалежній Україні. На ринку страхових послуг працює понад 30 років.

На початок 2020 року «АСКА» налічувала 2900 корпоративних і понад 200 тис. приватних клієнтів по всій Україні. Є членом МТСБУ, одним із засновників Ядерного пулу, членом Екологічного пулу.

Страховик має ліцензії на провадження страхової діяльності за 19 добровільними та 20 обов'язковими видами страхування. За час роботи «АСКА» неодноразово здійснювала найбільші виплати в історії українського страхування.

Коментарі

Всі новини