Facebook Pixel

Бізнес-акваріум: які зміни очікують Кабмін

Олег Гавриш
перший заступник головного редактора The Page

Як завжди, хочу повідомити вам неофіційні новини та версії, які стосуються відомих і прихованих подій в українському корпоративному світі, у бізнес-середовищі, у нашому акваріумі. Тут усі про всіх усе знають, іноді більше, ніж хотілося б.

Як розповіло The Page джерело у фракції «Слуга народу», на зустрічі депутатів у Трускавці, поміж іншим, розглядатимуть також питання щодо змін в уряді. Змінити планують віцепрем'єра Олега Уруського, міністра охорони навколишнього середовища та природних ресурсів Романа Абрамовського й міністра аграрної політики та продовольства Романа Лещенка.

Quote«Олег Уруський дискредитував себе значною кількістю дрібних корупційних скандалів і підозр. На його місце зараз розглядають дві людини: голова комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха й голова «Укроборонпрому» Юрій Гусєв. Замість останнього, у разі залишення ним посади, може бути призначено Ірину Верещук», — заявив співрозмовник видання.

Романа Абрамовського може бути звільнено через провалений проєкт із меліорації земель на півдні України.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Замість нього розглядають дві кандидатури: колишнього народного депутата Єгора Фірсова та голову Черкаської облдержадміністрації Олександра Скічка», — пояснило джерело.

Найбільші шанси зберегти свою посаду — у Романа Лещенка. До нього є претензії з боку Зеленського, але заміну йому так і не знайшли. Утім, звільнення Лещенка навряд чи щось вирішить. Ключові рішення в МінАПК сьогодні ухвалює не він, а держсекретарка Катерина Авраменко.

Як розповіло джерело в «Енергоатомі», компанія планувала закупівлю південнокорейських блоків для будівництва на Хмельницькій АЕС.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«Навіть було укладено попередній контракт. Але після втручання Офісу президента було ухвалено рішення все-таки працювати зі США», — заявив співрозмовник у компанії.

За його словами, американські енергоблоки є дорожчими за південнокорейські, але контракт був необхідний Україні з політичних причин.

Quote«Зі США відносини розвиваються в бік постачання малих модульних атомних реакторів. Щоб отримати цю технологію, нам треба було укласти договір щодо Хмельницької АЕС», — сказав співрозмовник.
The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Коментарі

Всі новини