Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Бізнес-акваріум: витівки Шевченка та новий глава Міноборони

Олег Гавриш
перший заступник головного редактора The Page

Як завжди, хочу повідомити вам неофіційні новини та версії, які стосуються відомих і прихованих подій в українському корпоративному світі, у бізнес-середовищі, у нашому акваріумі. Тут усі про всіх усе знають, іноді більше, ніж хотілося б.

Як розповіло The Page джерело в Мінфіні, глава НБУ Кирило Шевченко звернувся з проханням до ДБР написати листа голові наглядової ради НБУ Богдану Данилишину з вимогою провести аудит юридичних контрактів банку.

Quote«Ідея аудиту — отримати доступ до юридичної конструкції за справами Приватбанку в іноземних юрисдикціях. Це дасть змогу главі Нацбанку безперешкодно впливати на колишнього акціонера Приватбанку Ігоря Коломойського, саботуючи в його інтересах дії іноземних юристів. Мета є простою — увійти в союз із Коломойським і отримати від нього фінансові та медійні бенефіти», — пояснив співрозмовник видання.

Джерело в Офісі президента повідомило, що впродовж двох тижнів може бути звільнений міністр оборони Андрій Таран.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Йдеться про грандіозний скандал, пов'язаний із крадіжкою на снарядах (коли купили снаряди 1984 року з перевищенням ціни на 61%). Скандал зацікавив Раду нацбезпеки та оборони», — пояснив співрозмовник в ОП.

До шорт-листа на посаду глави Міноборони вже потрапили: Ірина Верещук (від фракції «Слуга народу»), Степан Полторак (колишній міністр оборони), Юрій Гусєв («Укроборонпром»).

Quote«Верещук уже піарять на армійських ресурсах, наприклад, на Army fm і Армія Inform», — заявило джерело в ОП.

Сьогодні Верховна Рада зірвала ухвалення законопроєкту 2713-Д, який давав змогу знизити податки для грального бізнесу. Зокрема, законопроєкт знижував податки для лотерей із 30% до 10% прибутку, для казино та букмекерської діяльності — з 18% до 10%. За ухвалення законопроєкту були глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія, заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко та глава комітету Верховної Ради з фінансів, податків і бюджету Данило Гетманцев.

Quote«Загалом ухвалення закону схвалив президент, оскільки вважає, що нинішній рівень оподаткування є непідйомним для операторів ринку й не дозволить вивести ринок із тіні», — заявив співрозмовник видання.

Проти ухвалення законопроєкту утворилася вкрай строката й різношерста коаліція, починаючи від Всеукраїнської ради церков, де впевнені, що зниження податків призведе до зростання лудоманії, і закінчуючи народним депутатом Олександром Дубінським, який зараз виступає проти будь-яких ініціатив ОП. Як не дивно, але спонтанній коаліції вдалося збити ініціативу.

Подякувати 🎉
The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Редакція не несе відповідальності за зміст матеріалу і може не поділяти точку зору його автора

Коментарі

Всі новини