Facebook Pixel

Бізнес-акваріум: сварка Коломойського з Єрмаком і хто стане міністром природних ресурсів

Олег Гавриш
перший заступник головного редактора The Page

Як завжди, хочу повідомити вам неофіційні новини та версії, які стосуються відомих і прихованих подій в українському корпоративному світі, у бізнес-середовищі, у нашому акваріумі. Тут усі про всіх усе знають, іноді більше, ніж хотілося б.

Як розповіло The Page джерело в Офісі президента, у вівторок, 19 жовтня, відбулася зустріч Андрія Єрмака та Ігоря Коломойського, під час якої чиновник і підприємець посварилися.

Quote«Зустріч проходила на підвищених тонах, сторони буквально кричали одна на одну. Єрмак звинуватив Коломойського в тому, що той погрожує йому», — заявив співрозмовник видання.

За його словами, США вимагають від президента Володимира Зеленського рішучої позиції щодо Коломойського — нещодавно Київ відвідала американська делегація, яка чинила тиск на президента із цього питання.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Як розповіло джерело в Офісі президента, замість звільненого напередодні міністра природних ресурсів Романа Абрамовського виконувачем обов'язків міністра призначать одного з його заступників — Богдана Боруховського або Руслана Стрільця.

З-поміж постійних кандидатів на цю посаду — голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований, заступниця голови комітету Верховної Ради з питань екологічної політики Олена Криворучкіна, голова Черкаської ОДА Олександр Скічко, керівник Луганської ОДА Сергій Гайдай, колишній нардеп Єгор Фірсов, заступник міністра Руслан Стрілець, нардеп Андрій Холодов.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Третя новина — від джерела у фракції «Слуга народу». За його словами, з Кабміном досягнуто принципової домовленості, згідно з якою Харківський авіаційний завод готуватимуть до приватизації.

Quote«Для цього держава має намір списати 5 млрд грн заборгованості підприємства перед бюджетом і сприяти реструктуризації боргів перед казахськими компаніями. У харківських забудовників уже є плани на землі ХАЗу. Але й в Офісі президента, і в Кабміні, й у Фонда держмайна є плани щодо його продажу і збереження як підприємства, що працює», — пояснило джерело видання.
The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Коментарі

Всі новини