Facebook Pixel

Бізнес-акваріум: що стоїть за конфліктом Зеленського й Разумкова

Олег Гавриш
перший заступник головного редактора The Page

Як завжди, хочу повідомити вам неофіційні новини та версії, які стосуються відомих і прихованих подій в українському корпоративному світі, у бізнес-середовищі, у нашому акваріумі. Тут усі про всіх усе знають, іноді більше, ніж хотілося б.

Як розповіло The Page джерело у фракції «Слуга народу», головним претендентом на посаду голови Державної податкової служби є Євген Олейніков.

Quote«Олейнікова активно просуває віцепрем'єр Олексій Любченко. Учора його кандидатуру виносили на Кабмін. І разом із перезатвердженням главою Державної митної служби Павла Рябікіна мали б підтримати й Олейнікова. Але всупереч ініціативі Любченка призначення відклали на наступний тиждень», — розповіло джерело.

За його словами, оскільки два інші кандидати, що набрали найбільшу кількість балів, — Наталія Рубан і Наталія Калєніченко — також наближені до Любченка, проти результатів конкурсу активно виступають інші інтересанти. Вони, зокрема, лобіюють його скасування та проведення нового конкурсу.

Як розповіло джерело в Офісі президента, у вересні — першій декаді жовтня кадрових перестановок в уряді не буде.

Quote«Поки що це питання поставлено на паузу, бо немає адекватної заміни чинним міністрам, проте є багато поточних завдань, а також є необхідність зберегти посади міністрів на випадок появи нової коаліції», — сказало джерело в ОП.

За його словами, крісло під спікером Верховної Ради Дмитром Разумковим серйозно хитається. У президента розлючені через те, що Разумков відправив законопроєкт № 5600 до Венеціанської комісії.

Quote«Між спікером і президентом дійсно глибокий конфлікт. Але поки що голосів за його відставку не набирається. Якщо звільнення Разумкова таки трапиться, це означатиме де-факто нову неформальну коаліцію. А там і стануть у пригоді міністерські посади», — пояснив співрозмовник.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]