Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Бізнес-акваріум: проблеми з наглядовими радами держмонополій

Олег Гавриш
перший заступник головного редактора The Page

Як уже повелося, хочу повідомити вам неофіційні новини та версії, які стосуються відомих і прихованих подій в українському корпоративному світі, в бізнес-середовищі, в нашому акваріумі. Тут усі про всіх усе знають, іноді більше, ніж хотілося б.


Як розповіло The Page джерело в Офісі президента, найближчим часом систему державних підприємств України може очікувати період турбулентності.

Ціла низка держпідприємств, які перебувають в управлінні Фонду держмайна, провалили вибори кандидатур до наглядових рад.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Проблему вже не вперше створює HR-компанія Pedersen & Partners, затягуючи терміни або надаючи неналежних кандидатів, які не відповідають кваліфікаційним вимогам. Відсутність наглядових рад на держпідприємствах може призвести до блокування цілої низки управлінських рішень і системної кризи», — пояснив співрозмовник видання.

Партія «Голос» майже зібрала підписи за відставку міністра охорони здоров'я Максима Степанова. Голоси за його відставку дали фракції ЄС, ОПЗЖ, «За майбутнє» та близько 100 депутатів зі «Слуги народу». Незважаючи на широту коаліції, кількох голосів за ініціювання голосування про відставку не вистачає, зазначає джерело в «Слузі народу».

За повідомленням джерел із Офісу президента, візит держсекретаря США Ентоні Блінкена в Україну планується 5 травня. Причина для приїзду — політична.

Підписуйтесь на нас в Google News!

США намагаються показати свою підтримку Україні перед зустріччю Джо Байдена та Володимира Путіна, а також перед можливою зустріччю Володимира Зеленського та Володимира Путіна, про яку так багато говорить українська сторона.

Quote«Це буде перша зустріч, коли керівництво США публічно покаже свою підтримку Україні», — заявив The Page співрозмовник видання.
Подякувати 🎉
The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Коментарі

Всі новини