Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Бізнес-акваріум: проблеми в Андрія Єрмака та Олександра Ярославського

Олег Гавриш
перший заступник головного редактора The Page

Як завжди, хочу повідомити вам неофіційні новини та версії, які стосуються відомих і прихованих подій в українському корпоративному світі, у бізнес-середовищі, у нашому акваріумі. Тут усі про всіх усе знають, іноді більше, ніж хотілося б.

Як розповіло The Page джерело, наближене до Національного антикорупційного бюро України, найближчим часом там готують принаймні кілька гучних справ, спрямованих проти нинішньої влади та олігархів.

Quote«Перше, що чекає вже найближчим часом, — це масштабне розслідування щодо проєкту «Велике будівництво», на яке ми виходимо вже ближче до кінця серпня. Там є претензії, які, можливо, безпосередньо торкнуться глави Офісу президента Андрія Єрмака. Докладніше про це стане відомо вже невдовзі», — повідомив співрозмовник видання.

Тим часом джерело в Офісі президента пояснило, що суть претензій НАБУ може зводитися до збільшення вартості аналогічних об'єктів, які будувалися цього року й торік.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«У нас за рік об'єктивно подорожчали практично всі матеріали: асфальт, бетон, металоконструкції. Це пов'язано зі збільшенням цін на сировину (нафту та сталь) у світі. Тому розслідування, про які говорять у НАБУ, найімовірніше, будуть черговим пшиком», — пояснив співрозмовник видання в ОП.

Друга тема, яку має намір підняти НАБУ, — це закрита наприкінці травня справа щодо «Роттердам+».

Quote«У нас тут можуть бути нові деталі, які доводять змову та наявність корупції. Докладніше зможемо надати їх ближче до вересня. У будь-якому разі ховати це розслідування ніхто не має наміру», — повідомили в Бюро.

Як розповіло The Page джерело, наближене до Ради національної безпеки та оборони, там уважно аналізують діяльність підприємця Олександра Ярославського на предмет введення проти нього санкцій.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«У США незадоволені діяльністю підприємця через його спроби сприяти китайцям у питанні отримання контролю над «Мотор Січчю». Зараз активно розвивається тема, що, мовляв, Ярославський фронтує російських підприємців у країні, зокрема Олега Дерипаску. Його активи уважно вивчаються. Можна з упевненістю сказати, що він один із майбутніх кандидатів на проблеми від РНБО», — пояснив співрозмовник видання.

Ще одна новина стосується переговорів щодо купівлі каналу «НАШ» між Вадимом Новинським та Євгеном Мураєвим. Як відомо, переговори було зірвано. І головна причина в тому, що Мураєв надто підняв ціну після того, як отримав пропозицію про купівлю каналу від Віктора Медведчука. Раніше він готовий був віддати його вдвічі дешевше.

Віктор Медведчук увійшов у жорсткий конфлікт із главою Офісу президента Андрієм Єрмаком. Це призвело до введення санкцій проти його активів, зокрема в медіа, і, як наслідок, знизило його роль і значення для Росії. Купівля каналу «НАШ» — це для нього зараз єдиний шанс повернути свій вплив для росіян. Інше питання, що одразу після того, як він стане фактичним власником, канал може втратити ліцензію або потрапити під санкції. Такий варіант РНБО розглядає, розповіло джерело в Офісі президента.

Подякувати 🎉
The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Коментарі

Всі новини